Dangės skveras – nesąmonių muziejus?* (9)

Spyglys
Spyglys
2022-03-21

Spyglys iš savo bičiulių sulaukia įvairiausių pastebėjimų dėl 10,7 milijono eurų atsiėjusios Dangės skvero rekonstrukcijos.

Apie du kartus čia palaidotą Nepriklausomybę jau nebeverta ir kalbėti. Bičiuliai stebisi, kad geriamojo vandens stotelių čia pristatyta tikriausiai tam, kad būtų įmanoma kuo daugiau pinigų išplauti. Lygiai tas pat ir su neaiškios paskirties mediniais „padėklais” ties suoliukais, ant kurių standartinio ūgio žmogus, o ne ilgšis jaučiasi tikrai nelabi patogiai. Ką jau bekalbėti apie tuos neaiškius prištampuotus juodus granito gabalus…

O Spyglio bičiulis Tomas pastebėjo dar vieną kliurką, kuri, anot jo, parodo bendrą rangovo „Plungės lagūna” požiūrį į objektą.

„Nesutampa datos, bet fuck it – montuojam. Kokia grandinė žmonių susimovė: dizaineris, jo vadovas, staklių operatorius, jo vadovas, montuotojai, projekto vadovas ir t.t. Visa grandinė. Kosmosas :)” – pastebi Tomas.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
Žymos: | |

Komentarai (9):

Atsakymai į “Dangės skveras – nesąmonių muziejus?*”: 9

 1. mh parašė:

  Nesuprantama kodėl kapu antraštes tik Lietuviu ir anglių kalbomis? O kodėl nėra ukrainiečiu ar italu ar pavyzdžiui kiniečiu???? Kuo tos kalbos blogesnės už lietuviu ar anglu??? O šiaip prie sovietu, komunistu partijos veikėjai reikalavo rašyti… ir rusu kalba, ten kur rašėsi lietuviu, jie sakydavo : negalima rašyti tik lietuviu kalba, nes tada jus esate nacionalistai, nacionalistai sušaudyti, nejau jus norit kad jus i kalėjimą pasodintu. Tai gal dabartiniai miesto politikai tai pat kuria nauja internacionalizmą ???? Įdomu pagal ką?? Marksą ir Engelsą ar pagal Leniną? O gal pagal Prancūzijos revoliuciją???? O gal savo nauja lietuviška provincialo supratimą – mes paslaugus iki seilės nuvalymo visiems – kuri bet kuris svečias atvažiavęs i Klaipėda kai perskaito tai pamatęs ir pamasto.

 2. Jelena parašė:

  Tak tas parkas geras būva. Būtū nytvarkys būtū nypavagta 10 mylyonas. As vysas namas rayonas pastatyty za pūsė mylyonas. Geras namas. A ca 10 mylyonas y nėra ka žūrėty. Y dar sū klaidas padara. Tak pavagė pynygas y tak tadėl nygalėja gyrai padaryta. Raiky dyrėktarys atlajsty ys darbas za karūpcyjū. Yr dar vysas plytas kraivas sūdėja. Nū tak skandalas.

 3. Lai visi žino parašė:

  Prie tokių vietų kaip ši, kaip Jakų žiedas reikia padėti stendą su palaiminančiųjų juos pavardėmis. Lai visi žino kas už tai atsakingi.

 4. Anonimas parašė:

  Nespėjo priduoti jau tiek problemų.. ir jų. Mėtyti tik daugės..

 5. Kas autorius? parašė:

  Visi tekstai turi autorius, tad gal verta Spygliui arba Šulcui pasidomėti, kas sukūrė šiuos tekstus?

  • dfbdfb parašė:

   Aha, būtų labai įdomu išgirsti priežastį, kaip galėjo tokia klaida įsivelti.

  • R parašė:

   Jeigu nesąmonių muziejus po atviru dangumi, gal reikėjo palikti apsivėlusį sovietmečiu įrengtą skverą, ar patiktų?

  • asdasd parašė:

   Ne ta esmė, kad palikti sovietinį skverą. Esmė tame, kad sukišta virš 10 milijonų eurų į vieną pagrindinių miesto skverų ir darbai atlikti taip atmestinai. Būtent dėl to SOVIETINIO mąstymo tokie dalykai ir vyksta. Man asmeniškai atrodo, kad kol neišmirs sovietmečiu augusi karta su savom vertybėm, tol ir bus toks rangovų/savivaldybės požiūris į miesto plėtrą ir investicijas.

 6. Joris parašė:

  Ir būtina priversti tą lagūną iš Plungės grindinį vietomis išlyginti, kaip ir kitą broką. Kaip ten bebuvę visgi beveik 11 mln pasiėmė. Nes prisiminkim Jono kalnelio prieigų sutvarkymą, dar iki praeitų metų liepos 6-osios žadėjo išdažytą ir per pusmetį išsitrynusius dažus perdažyti paminklą Betonui, taip iki šiol turbūt dar nieko nepadaryta. Žinom, kad Klaipėdoj neturim valdžios, tai reikalaukim, kad ir tokiu būdu, nevykėlius klaidas, brangiai pirktas, ištaisyti, nes garantinis greit baigsis. Na bet kokiems atsilupėliams architektams reikia būti, kad datas maišyti, apie idėjų realizavimą nekalbu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Klaipėdos valdžios mobingas verčia girtuokliauti?*

Per metus net trys Klaipėdos miesto viešojo sektoriaus vadovės turėjo atsisveikinti su valdiškomis pareigomis dėl nederamų santykių su alkoholiu.  Pirmoji ...
2024-05-25
Skaityti daugiau

Spyglys

Reorganizaciją pradėjo nuo Transporto skyriaus vedėjo*

Prasidėjo… Nors Klaipėdos savivaldybės reorganizacija dar neprasidėjo, Transporto skyriaus vedėjas jau pažemintas pareigose. Nors savivaldybės interneto puslapyje tebeskelbiama, kad Rimantas ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Miestas

Paryžiaus komunos gatvę suremontuos iki Kalėdų?

„Yra nusiteikimas dar šiais metais pabaigti”, – taip optimistiškai apie Paryžiaus komunos gatvės kapitalinį remontą, kuris dar nėra pradėtas, trečiadienį ...
2024-05-22
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This