P0

Transportas

Pradėti šalinti nenaudojami automobiliai (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-23


Klaipėdos miesto savivaldybės iniciatyva iš uostamiesčio bendro naudojimo erdvių pradėti šalinti ilgą laiką nenaudojami automobiliai.

Klaipėdos savivaldybės nuotr.

Klaipėdos miesto savivaldybės specialistai sudarė sąrašą šalintinų automobilių, kurie bus nukelti ir išvežti į saugojimo aikštelę.

„Ilgai lauktas veiksmas, kurį stabdė ne kažkieno abejingumas, bet gausybės privalomų procedūrų džiunglės. Tikiu, kad pagaliau mieste apsišluosime ir apsivalysime nuo senų laužų ir griuvenų bei pagaliau pradėsime įgyvendinti nulinę toleranciją apleistam tokiam „kilnojamam” turtui”, – savivaldybės socialinio tinklo paskyroje cituojamas miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Konkursą šiai paslaugai teikti laimėjo Klaipėdos autobusų parkas. Pirmasis į saugojimo aikštelę vilkiku jau išgabentas „Volvo“ markės lengvasis automobilis.

Teigiama, jog be priežiūros paliktos transporto priemonės atima galimybę kitiems klaipėdiečiams naudotis parkavimo vietomis, kelia aplinkosauginių incidentų grėsmę bei vizualiai teršia miestą.

Plačiau apie nukeldinamus automobilius – čia.


  2022-03-23

  3 komentarai “Pradėti šalinti nenaudojami automobiliai”

  1. AvatarAnonimas (IP: 90.131.34.173)

   Matome ties.pc.arena mašina pateikta bet ne išvežta.

  2. AvatarRamass (IP: 78.56.151.220)

   Galiu paaukoti savo dieną ir pasivažinėti su evakuatoriaus vairuotoju , tik šalia turi važiuoti metalo laužą gabenatis sunkvežimis su priekaba . Parodyčiau visus kiauliasnukio A Kučinsko primėtytus laužus su reklamomis , kurie net neregistruoti , neturi darudimo ir tech apžiūros , trūnyja išmėtyti po visą miestą, varvindami tepalus į lietaus kanalizaciją. Valdininkams tai akių nebado , nes matyt kiauliasnukis iš Varpų g. 5-13 yra kažkieno iš jų švogeris.

  3. AvatarMiestietis (IP: 88.119.22.210)

   Prie to paties reikėtų ir miesto gatvių šiukšles – reklaminius automobilius apie auto supirkimą nutempti ir dar tokiam verslui baudas sudėti už šiukšlyno organizavimą viešoje vietoje.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt