Pradėti šalinti nenaudojami automobiliai

Transportas

Klaipėdos miesto savivaldybės iniciatyva iš uostamiesčio bendro naudojimo erdvių pradėti šalinti ilgą laiką nenaudojami automobiliai.

Klaipėdos savivaldybės nuotr.

Klaipėdos miesto savivaldybės specialistai sudarė sąrašą šalintinų automobilių, kurie bus nukelti ir išvežti į saugojimo aikštelę.

„Ilgai lauktas veiksmas, kurį stabdė ne kažkieno abejingumas, bet gausybės privalomų procedūrų džiunglės. Tikiu, kad pagaliau mieste apsišluosime ir apsivalysime nuo senų laužų ir griuvenų bei pagaliau pradėsime įgyvendinti nulinę toleranciją apleistam tokiam „kilnojamam” turtui”, – savivaldybės socialinio tinklo paskyroje cituojamas miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Konkursą šiai paslaugai teikti laimėjo Klaipėdos autobusų parkas. Pirmasis į saugojimo aikštelę vilkiku jau išgabentas „Volvo“ markės lengvasis automobilis.

Teigiama, jog be priežiūros paliktos transporto priemonės atima galimybę kitiems klaipėdiečiams naudotis parkavimo vietomis, kelia aplinkosauginių incidentų grėsmę bei vizualiai teršia miestą.

Plačiau apie nukeldinamus automobilius – čia.

Reklama: ilgalaikė automobilių nuoma verslui

3 Comments

 1. Anonimas

  Matome ties.pc.arena mašina pateikta bet ne išvežta.

  Reply
 2. Ramass

  Galiu paaukoti savo dieną ir pasivažinėti su evakuatoriaus vairuotoju , tik šalia turi važiuoti metalo laužą gabenatis sunkvežimis su priekaba . Parodyčiau visus kiauliasnukio A Kučinsko primėtytus laužus su reklamomis , kurie net neregistruoti , neturi darudimo ir tech apžiūros , trūnyja išmėtyti po visą miestą, varvindami tepalus į lietaus kanalizaciją. Valdininkams tai akių nebado , nes matyt kiauliasnukis iš Varpų g. 5-13 yra kažkieno iš jų švogeris.

  Reply
 3. Miestietis

  Prie to paties reikėtų ir miesto gatvių šiukšles – reklaminius automobilius apie auto supirkimą nutempti ir dar tokiam verslui baudas sudėti už šiukšlyno organizavimą viešoje vietoje.

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Eksmeras užsigeidė atsivesdinti Sporto skyriaus vedėją*

„Tikiuosi, neateisime iki tokios stadijos, kad reikės prašyti administracijos direktoriaus, kad atvesdintų jus į virtualią komiteto posėdžio erdvę”, – taip ...
2024-04-13
Skaityti daugiau

Sportas, Svarbu

Konfliktų draskomo „Viesulo” vadovo darbą meras vertina gerai

„Kiekvienas vadovas turi dar ir savo vadovą, išskyrus aukščiausiąjį miesto vadovą, nes jam vadovo nebėra”, – taip Klaipėdos miesto tarybos Kultūros, ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėdos mero dviveidystė - kaip ant delno*

Arvydas Vaitkus lyg gaidys ant skiedryno pučiasi, kad neatiduos ministerijai Vaikų ligoninės, nors atidavė dešimt kartų didesnį ir vertingesnį turtą ...
2024-03-27
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This