Rengs konferenciją „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė”

Švietimas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2022-03-30

Klaipėdos universiteto Pedagogikos katedra su partneriais – Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisija bei Dvasinės pagalbos jaunimui centru balandžio 7 d. kviečia į 9-ąją tęstinę virtualią mokinių mokslinę konferenciją „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė”, kuri vyks nuotoliniu būdu.

Konferenciją su partneris organizuoja KU Pedagogikos katedra. Portalo archyvo nuotr.

„Koronoviruso sukelta pandemija ilgai trikdė įprastą gyvenimo ritmą šeimose, mokyklose, bendruomenėse, o kilęs karas Ukrainoje padidino nesaugumo jausmą, baimę dėl savo, artimųjų ir visuomenės ateities. Šiandien susiduriama su karo pabėgėlių srautu, todėl kaip niekad reikalingas žmonių susitelkimas ir tarpusavio pagalba. Ypač šiandien svarbu nekurstyti neapykantos tautiniu ar kitokiu pagrindu, šiuo metu visuomenė laiko tolerancijos ir žmoniškumo egzaminą”, – rašoma konferencijos anonse. 

Kaip išgyvenamas popandeminis laikotarpis ir karo sukeltas nerimas? Kaip vaikams ir pedagogams išlikti ramiems, kai pasaulyje vyksta karas? Kaip užtikrinti, kad tarp vaikų nekiltų tautinės neapykantos apraiškos? Kaip atsitraukti nuo neigiamos informacijos srauto, „nepamesti“ savo pareigų, ar gyventi įprastą gyvenimą?

Pasak organizatorių, apie visa tai ir bus kalbama konferencijoje.

Dalyvių jungimasis į konferenciją 11.30 val., konferencijos atidarymas – 12 val.

INFORMACIJA

Klaipėdos universitetas jau devintus metus organizuoja tęstinę mokinių mokslinę konferenciją „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“. Klaipėdos universiteto SKMF Pedagogikos katedros dėstytojai kviečia mokinius diskusijai, sprendimų paieškai, susikalbėjimui, pagarbiai žvelgiant į skirtumus ir puoselėjant toleranciją šiuo įtampos pilnu metu.

Konferencijos tikslas – skatinti jaunimo aktyvios pozicijos raišką, ugdyti gebėjimus diskutuoti, ginti savo nuomonę, pripažįstant ir gerbiant tautinius, socialinius ir  asmenybinius skirtumus.                    

Konferencijos dalyviai – bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, profesinių mokyklų ir profesinių rengimo centrų atstovai iš Klaipėdos ir kitų Lietuvos vietų.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Sveikata

Greitoji buvo neteisi, bet mokės mažiau  (1)

Ir apeliacinė instancija patvirtino, jog privati greitosios pagalbos įstaiga netinkamai atsiskaitė su paskutiniuose savivaldos rinkimuose Lietuvos žaliųjų partijos kandidatu į ...
2026-06-25
Skaityti daugiau

Švietimas

Siūlo keisti mokinių socialinės-pilietinės veiklos tvarką

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) teikia derinti siūlymus, kuriais siekiama atnaujinti ir patobulinti mokinių socialinės-pilietinės veiklos organizavimo bei įgyvendinimo ...
2026-06-01
Skaityti daugiau

Mums rašo

Konferencijoje analizuotos įtraukiojo ugdymo praktikos

Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijoje gegužės 19 d. vyko praktinė konferencija–praktikumas „Kai dirbame kartu: mokykla ir kitos institucijos vaiko ir šeimos labui“, ...
2026-05-21
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This