P0

Miestas, Svarbu

Rūsius ir slėptuves tebeskaičiuoja

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2022-04-01


Paaiškėjus, jog uostamiestyje karo atveju gyventojams nebūtų kur saugiai pasislėpti nei nuo bombardavimų, nei juo labiau nuo radiacijos, Klaipėdos politikai kovo 10 d. vykusiame neeiliniame miesto Tarybos posėdyje protokoliniu sprendimu įpareigojo savivaldybės administraciją iki balandžio 1 d. išanalizuoti civilinės saugos slėptuvių situaciją Klaipėdos mieste.

„Vėlesniu etapu bus svarstomas klausimas dėl daugiabučiuose namuose esančių rūsių panaudojimo slėptuvėms galimybių” , – teigė M. Poimanskis. Palmiros Mart nuotr.

„Atvirai Klaipėdai” pasidomėjus, kaip sekasi vykdyti šį įpareigojimą, paaiškėjo, jog slėptuvių ir rūsių inventorizacijos terminas pratęstas iki gegužės 1 d.

Pasak Klaipėdos miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo Mariaus Poimanskio, vykdant minėtą protokolinį pavedimą yra sudaryta darbo grupė, kuri iki gegužės 1 d. įpareigota išanalizuoti buvusių civilinės saugos slėptuvių situaciją Klaipėdos mieste – sudaryti sąrašą bei įvertinti dabartinę jų būklę.

„Gavus darbo grupės išvadas, bus svarstomas klausimas dėl galimybių jas tvarkyti”, – į ryte žurnalistės pateiktus klausimus antroje dienos pusėje raštu atsakė jis.

Atsakyme taip pat teigiama esą atsižvelgiant į esamą situaciją bei koordinuojant procesus su Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdyba, buvo apžiūrėti ir įvertinti Kolektyvinės apsaugos statiniai (KAS) mieste, taip pat yra renkami duomenys apie papildomus KAS ir jų rūsius, priedangas, buvusias apleistas slėptuves.

„Vėlesniu etapu bus svarstomas klausimas dėl daugiabučiuose namuose esančių rūsių panaudojimo slėptuvėms galimybių”, – patikino savivaldybės atstovas.


  2022-04-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt