P0

Spyglys

Po STT įtarimų – viešo kalbėjimo mokymai* (1)

Spyglys
2022-04-12


Kai tik STT pareiškė įtarimus Vaidui Ramanauskui ir jo poniai dėl miglotų santykių su europiniais pinigais, Vaido vadovaujama, savivaldybės valdoma UAB „Gatvių apšvietimas” nusipirko viešojo kalbėjimo mokymus.

Viešai kalbėti elektrikus už 1320 eurų mokys UAB „Mokesčių srautas” iš Vilniaus. Sutartis – žodinė, tad Spygliui nebuvo lemta sužinoti ir jums pranešti, ką ten Vaidas susitarė ir kas kaip mokysis gražbylystės meno.

Bet kuriuo atveju, mokslo ant pečių nenešiosi, nors gražbylystė artimuose santykiuose su STT vargu bau padės. O jau mero viešu kalbėjimu tikrai neperspjausi – ką moka, tai moka. Visuomenės nuomonės irgi nepakeisi – ji yra inertiška: kartą išgirdo apie santykius su STT, tai jau visam laikui liksi kaltas. Nei gražbylystė, nei teismai nepadės. 

Tai praktiškai tie 1320 eurų kaip ir išmesti į balą.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-04-12

  Vienas komentaras apie “Po STT įtarimų – viešo kalbėjimo mokymai*”

  1. AvatarLiulis (IP: 88.118.91.214)

   Čia juk Klaipėdos m. savivakdybės įmonė. Džiaugytės STT kad savivaldybės klierkai nepasiskundė, kad trukdot jiems “dirbti”.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt