P0

Regionas

Du girtuokliai nesuvaldė automobilių (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-17


Policija pranešė apie du eismo įvykius Klaipėdos regione, kuriuos sukėlė neblaivūs vairuotojai.

Šeštadienį, apie 17.24 val. autostradoje, Klaipėdos rajone, ties posūkiu Vėžaičių link, automobilis „Opel“ atsitrenkė į kelio atitvarus. Šalia automobilio stovėjusiam, galimai automobilį vairavusiam 1969 m. gimusiam vyrui nustatytas 1,88 prom. neblaivumas. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Edgar As (Facebook/Klaipėdos reidai II) nuotr.

Naktį į sekmadienį, apie 3 val., Jakų žiedinėje sankryžoje 31-iejų vyras nesuvaldė automobilio „Audi A4“ ir nuvažiavo į pakelės griovį. Vairuotojui nustatytas 1,79 prom. neblaivumas. Jis irgi atsidūrė areštinėje.

Šeštadienį policijos pareigūnai Kretingos rajone ir Klaipėdoje vykdė reidus, kurių metu uostamiestyje patikrintos 245 transporto priemonės ir nustatyti du neblaivūs vairuotojai – automobilį „Audi“ vairavusiam 1964 m. gimusiam vyrui nustatytas 0,71 prom., o automobilį „Citroen“ vairavusiam 1996 m. gimusiam vyrui – 0,9 prom. neblaivumas. Vienas vairuotojas buvo vartojęs alkoholio, tačiau leistinos ribos neviršijo.

Kretingos rajone buvo patikrintos 697 transporto priemonės ir nustatyti du pažeidimai – 1986 m. gimusi moters neturėjo teisės vairuoti, o 1986 m. gimęs vyras vairuoti automobilį perdavė asmeniui neturinčiam teisės vairuoti. 5 patikrinti vairuotojai buvo vartoję alkoholio, tačiau leistinos ribos neviršijo.


  2022-04-17

  Vienas komentaras apie “Du girtuokliai nesuvaldė automobilių”

  1. AvatarAlgis (IP: 86.100.94.49)

   Kada tuos alhasus zmogzudzius saudysite

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt