P0

Uostas ir jūra

Uoste vėl aptiko sprogmenų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-20


Uosto direkcija dvi dienas iš eilės skelbia apie akvatorijoje rastus, įtariama, nuo Antrojo pasaulinio karo likusius sprogmenis.

Antradienį apie vidurdienį Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos narų laivas „Naras”, vykdydamas povandeninius darbus, aptiko į sprogmenį panašų daiktą. Jis aptiktas ties naujosios perkėlos krantine.

Apie radinį nedelsiant informuotos ir iškviestos specialiosios tarnybos. Vakare jos sprogmenis iškėlė ir nuvežė į poligoną sunaikinti.

Trečiadienio ryte vėl pranešta apie maždaug toje pačioje vietoje aptiktus, įtariama, sprogmenis. Apie tai informuotos atitinkamos tarnybos. Jos darbus baigė apie 17.30 val. Iškelti sprogmenys taip pat buvo išgabenti sunaikinti į poligoną.

Karinių jūrų pajėgų Povandeninių veiksmų komanda informavo, kad jos narai iš viso aptiko 28 Antrojo pasaulinio karo laikų vokiečių gamybos artilerijos sviedinius – 150, 105 mm.


  2022-04-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt