P0

Veidai

Aloyzui Kuzmarskiui – LJKKA garbės prezidento vardas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-28


Visuotiniame Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos (LJKKA) narių susirinkime Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos „Bega“ valdybos pirmininkui Aloyzui Kuzmarskiui už lyderystę ir ilgamečius nuopelnus telkiant uosto krovos kompanijas suteiktas LJKKA garbės prezidento vardas.

Vitos Jurevičienės nuotr.

Susirinkimas vyko istoriniame burlaivyje „Meridianas“ veikiančiame restorane. Simboliška, kad A. Kuzmarskis yra šio burlaivio savininkas ir jo išsaugojimu besirūpinančios viešosios įstaigos „Klaipėdos jūrinio miesto simbolis burlaivis „Meridianas“ vadovas.

A. Kuzmarskiui garbės prezidento vardas suteiktas už nuopelnus Klaipėdos uostui bei visai šalies jūrinei industrijai. Jis įvertintas už indėlį didinant Klaipėdos uosto konkurencingumą bei techninį potencialą,  plėtojant pramonės produkcijos eksporto apimtis, ilgametį aktyvų dalyvavimą siekiant užtikrinti palankias sąlygas uosto industrijai. A. Kuzmarskio profesinių ir diplomatinių ryšių dėka buvo itin puoselėjami tarptautiniai santykiai jūrinėje industrijoje, skatintas tarptautinių mokslo klasterių bendradarbiavimas.

Vienas iš kompanijos „Bega“ įkūrėjų, ilgametis jos vadovas A. Kuzmarskis yra ir vienas iš jau 23 metus veikiančios LJKKA kūrėjų. Nuo asociacijos įkūrimo 1999 m. jis net keturiolika metų ėjo LJKKA prezidento pareigas. 

Dabartinis LJKKA prezidentas Vaidotas Šileika pažymėjo, kad Garbės prezidento vardas suteikiamas pirmą kartą asociacijos istorijoje.

„Sunku įsivaizduoti labiau jo nusipelniusį žmogų nei gerbiamas A. Kuzmarskis. Tai žmogus, stovėjęs prie asociacijos kūrimo ištakų bei ženkliai prisidėjęs prie Klaipėdos uosto bei visos šalies pramonės ir verslo plėtojimo. Esame dėkingi jam už lyderystę bei efektyvią ir atsakingą veiklą Klaipėdos jūrų uosto bei Lietuvos, kaip jūrinės valstybės, labui“, – pranešime cituojamas V. Šileika.

 „Šis įvertinimas ypač brangus dėl to, kad jį išreiškė tie žmonės, su kuriais kartu dirbome, kūrėme tiek asociaciją, tiek patį Klaipėdos jūrų uostą. Drauge galime didžiuotis padarytais titaniškais darbais gilinant uosto krovos kompanijų specializaciją ir profesionalumą, siekiant, kad mūsų balsas būtų girdimas, o veikla ir potencialas – matomas šalies bei tarptautiniu mastu. Noriu padėkoti visiems savo kolegoms, asociacijos prezidentams, nariams, kiekvienas iš jų įnešė į bendrą darbą savo minčių, idėjų, energijos. Visuomet jėga yra vienybėje, ir ypač dabar labai svarbu, kad ta vienybė toliau yra puoselėjama drauge ieškant išeičių iš uostą, logistikos industriją užklupusios sudėtingos situacijos. Tikiu, kad tos išeitys greitu metu bus rastos ir kad Asociacija šiuose procesuose toliau sėkmingai demonstruos lyderystę“, – sakė A. Kuzmarskis.

A. Kuzmarskiui įteiktas Garbės prezidento pažymėjimas bei ženkliukas, kuriame vaizduojamas senasis LJKKA logotipas.


  2022-04-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt