P0

Uostas ir jūra

Vėliava suplevėsuos ir Šiauriniame rage

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-05-03


Klaipėdoje, šiauriniame Dangės upės rage, šalia Senosios perkėlos į Smiltynę, jau šios  vasaros pradžioje suplevėsuos vėliava. Iki šiol vėliava būdavo iškeliama tik pietiniame upės rage – Kruizinių laivų terminale.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija perka 24 metrų aukščio baltą vėliavos stiebą su montavimo darbais. Objekto svoris – apie 300 kilogramų. Vėliavos pakėlimo mechanizmas – vidinis. 

Tiksli vėliavos stiebo vieta. Uosto direkcijos nuotr.

Vėliavos stiebas, be vėliavos, turi atlaikyti ne mažesnį kaip 32 m/s vėjo greitį, su vėliava – iki 25 m/s greitį. Jam turi būti taikoma 10 metų garantija, montavimo darbams – 6 metų garantija.

2019-ųjų liepą stiprus vėjas nulaužė 22 m aukščio tautinei vėliavai skirtas vėliavos stiebą, stovėjusį Klaipėdos kruizinių laivų terminale.


  2022-05-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt