P0

Fotoreportažai, Uostas ir jūra

Naujoji Smiltynės perkėla vasarą pasitinka atsinaujinusi (papildyta)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2022-05-04


„Smiltynės perkėlos” atstovai viliasi, jog įsibėgėjus vasaros sezonui šiemet dėl Naujojoje perkėloje baigtų remonto darbų turėtų sumažėti autotransporto, norinčio persikelti į Kuršių neriją, eilės.

Palmiros Mart nuotr.

„Baigėme rekonstrukcijos darbus Naujojoje perkėloje, bendrovės teritorijoje buvo pastatyta nauja transporto priemonių kaupimo aikštelė, tai jau šį sezoną startuosime pilnu pajėgumu su 10 eismo juostų, 5 automatinės kasos aptarnaus, talpinsime apie 135 lengvuosius automobilius, tai manome, kad iš miesto srautą patrauksim link savęs ir gal išvengsim didesnių kamščių”, – trečiadienį vykusiame Klaipėdos savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje pasiruošimą vasaros sezonui glaustai pristatė „Smiltynės perkėlos” atstovas Darius Undžys.

Jo teigimu, eiles „ir keleivių nuoskaudas” turėtų taip pat sumažinti nuo birželio 1-os Naujojoje perkėloje paleidžiamas ketvirtasis keltas „Klaipėda”. Visą vasarą čia non stop kursus jau nebe trys, o keturi keltai.

Tuo metu tik pėsčiuosius ir dviratininkus aptarnaujančioje Senojoje perkėloje naujovių neplanuojama, čia dirbs keltas „Nida”.

Nuogąstavimus dėl nebaigtų Uosto direkcijos vykdomų rekonstrukcijos darbų Smiltynės pusėje išsklaidė direkcijos atstovė, teigusi, jog darbai bus baigti laiku.

Ji taip pat nuramino savivaldybės administracijos direktorių bei Ekstremalių situacijų komisijos pirmininką Gintarą Neniškį dėl marių dugne aptinkamo „ginklų arsenalo”, patikinusi, jog kariškiai dabar sprogmenis ne tik išveža nukenksminti, bet ir pradėjo probleminių dugno vietų skanavimo darbus.


  2022-05-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt