P0

Uostas ir jūra

Darbai Kruizinių laivų terminale užtruko (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-05-05


Nors darbai, kuriuos užsakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija (KVJUD), Kruiziniame laivų terminale turi būti baigti gegužės 15 d., jų pabaigos dar nematyti. Direkcija tikina, kad jie vyks iki kito kruizinio laivo vizito. 

Artūro Šulco nuotr.

„Atvirai Klaipėdai” atsiųstame  KVJUD generalinio direktoriaus Algio Latako komentare rašoma, kad nespėjus darbų pabaigti, „likusius planuojama atlikti pasibaigus kruizinių laivų sezonui”. Teigiama, kad dirba du rangovai, darbai vykdomi dviem etapais.  

Artūro Šulco nuotr.

„Kruizinių laivų terminale krantinės tvarkomos siekiant užtikrinti tinkamą esamų statinių būklę, tęsti saugią jų eksploataciją bei pritaikyti krantines didesniems kruiziniams laivams švartuoti. Šiuo metu yra įrenginėjama nauja infrastruktūra”, – sakoma komentare.

Direkcija taip pat praneša, kad atliekant rekonstrukcijos darbus yra numatyta Priešpilio gatvėje įrengti nuotekų tinklus. Jais iš kruizinių laivų į Klaipėdos savivaldybės savitakinių nuotekų tinklus bus šalinamos nuotekos. Šiuo metu yra klojami nuotekų šalinimo vamzdžiai.

„Atviros Klaipėdos” duomenimis, objekto „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto krantinių Nr. 27–34 kapitalinio remonto, Pilies g. 4, Klaipėdoje, ir buitinių nuotekų tinklų statybos, Priešpilio g., Klaipėdoje, projektas“ II statybos etapo darbų pirkimas” sutartis turėjo pasibaigti šių metų kovo 21 dieną. Čia darbuojasi UAB „Naujoji gotika”.  Sandorio su KVJUD vertė – 579 210 eurų.

I etapo darbus už 1,36 mln. eurų atlieka bendrovė „Tilsta”.


  2022-05-05

  Vienas komentaras apie “Darbai Kruizinių laivų terminale užtruko”

  1. AvatarSmagu bet kartu ir liūdna (IP: 78.57.239.236)

   Smagu matyti, kad miestas tvarkomas. Gražiai sutvarkytas Danės skveras, statomas naujas Muzikinis teatras, skulptūrų parkas pradedamas tvarkyti. Tik kaip priversti H.Manto gatvėje gyvenančius miestiečius renovuoti savo namus? Man atrodo, kad šioje situacijoje ne paskutinis vaidmuo tenka miesto valdžiai, kuri turėtu paskatinti, paremti gyventojus. H.Manto gatvė, aikštė taip apleisti, kad gėda žiūrėti ir svečiams parodyti. Nejaugi centrinės miesto dalies gyventojai neturi nei lašelio patriotizmo, kad gyvendami centrinėje H.Manto gatvėje nesiruošia renovuoti savo namų? Prie rekonstruojamo Muzikinio teatro prilipintas namas atrodo kaip sovietinis vaiduoklis. Reikėtu miesto valdžiai pasitarti su Kauno valdžia ir sužinoti tą receptą, padėjusį renovuoti visus Laisvės alėjoje esančius namus per tokį trumpą laiką.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt