P0

Spyglys

Uosto direkcija roges ruošia pavasarį*

Spyglys
2022-05-11


Spyglys apakęs: va, koks turi būti sisteminis planavimas! Vienintelio valstybės uosto direkcija jau užsakinėja sieninius kalendorius ateinantiems 2023 metams. O kiti apie tokius valstybei svarbius dalykus pradės mąstyti tik rugsėjį. Geriausiu atveju. O gal ir lapkritį ar net kitų metų sausį.

Bravo! O dar kartu ir apie 2023 metų darbo knygą pagalvota. Dailiai sumaketuotą ir atspausdintą. Ir net reklaminius maišelius. Gera planuotojų kontora.

Juk kai turi dailiai atspausdintą metų darbo knygą, tai bepigu viską atsiminti. Čia tau ne į kompiuterį spoksoti…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-05-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt