P0

Spyglys

Ar gražu?* (2)

Spyglys
2022-05-12


„Sakykit, prašom, kaip, jūsų nuomone, tai puošia mūsų miestą?” – štai tokį suktą klausimą Spygliui uždavė viena jo gerbėja, atsiuntusi ir dvi jos teiginį iliustruojančias nuotraukas. Viena iš jų yra eksponuojama vieno žinomo prekybos centro lange, o du kiti piešiniai – netoli esančioje vienos įmonės vitrinoje.

Spyglys, nebūdamas šiuolaikinio meno ekspertu, tačiau pasižymintis gana dideliu pakantumu visokiems mandriems menams, iš visų pusių ir šonų apžiūrėjo nuotraukas, bet nieko protingo, deja, taip ir nesugalvojo. Tad jis nusprendė šį klausimą peradresuoti visiems klaipėdiečiams, kad jie atsakytų, ar tokios grožybės prisideda prie mūsų miestelio puošmenų…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-05-12

  2 komentarai “Ar gražu?*”

  1. AvatarArūnas Marčauskas (IP: 88.118.43.144)

   Žinoma, kad gražu ir seksualu 🙂

  2. AvatarLietuvė (IP: 86.100.58.98)

   Sovietinius stabus reikėjo nugriauti prieš 30 m. O mes dar tiek metų juos saugojom. Įdomu kam? Griauti visus balvonus. Istorija Lt. yra surašyta knygose, galima skaityti kam įdomu.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt