P0

Sportas

Danas Rapšys vėl kviečia į šeimų plaukimo turnyrą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-17


Gegužės 29 dieną Klaipėdos baseinas vėl taps šeimų sporto šventės vieta – Plaukimo mokykla trečią kartą organizuos didelio populiarumo sulaukusias šeimų plaukimo varžybas „Mama, tėtis ir aš“ Dano Rapšio taurei laimėti. Nemokamose varžybose gali dalyvauti visos šeimos iš visų Lietuvos miestų.

Varžybų gegužės 29 dieną atidarymas – 13.30 val. Planuojama, kad jos tęsis iki 15.30 val.

Europos, pasaulio ir universiados čempionas Danas Rapšys Klaipėdos baseine lankosi dažnai – stovyklauja su Lietuvos rinktinės nariais ir yra pamėgęs šį baseiną.

„Man Klaipėdoje labai patinka. Klaipėdos baseinas – jaukus, šviesus, dideli langai. Ypač smagu saulėtą dieną. Bokšteliai geri, viskas švaru, rūbinės – erdvios“, – teigia D. Rapšys.

Plaukikas džiaugiasi, kad Klaipėdoje jau trečią kartą yra organizuojamas jo vardo taurės šeimų turnyras ir jis tampa vis populiaresniu.

„Kai matai tas degančias akis, tas emocijas, apima labai geras jausmas. Kiekvieną kartą džiaugiuosi iš naujo. Esu tikras, kad tokios varžybos prisideda ne tik prie plaukimo populiarinimo, tačiau ir visos plaukimo bendruomenės stiprinimo. Man ir pačiam smagu įšokti į baseiną drauge su kitais šių varžybų dalyviais. Tad iš visos širdies kviečiu atvykti ir drauge pajusti tą gerą jausmą“, – sako D. Rapšys.

Varžybose komandą sudaro trys šeimos nariai. Iš jų bent vienas turi būti vyresnis nei 18 metų ir bent vienas jaunesnis nei 18 metų, lytis nėra svarbi. Komandoje turi būti bent du tos pačios šeimos atstovai. Tad komandą gali sudaryti seneliai, jų vaikai, anūkai, žentai ir marčios arba kitaip susiję giminystės ryšiais dalyviai.

Registracijos formą į šį turnyrą rasite klaipedosbaseinas.lt interneto puslapyje. Kiekviena dalyvaujanti komanda bus apdovanota diplomais, o 10 geriausių komandų – ir partnerių įsteigtais prizais.

Varžybos Dano Rapšio taurei laimėti vyks estafetės principu, kai trys kiekvienos komandos dalyviai pasirinktu plaukimo stiliumi be pagalbinių priemonių (leidžiama naudoti tik varžybų organizatorių duotas plaukimo lenteles) turės įveikti 50 metrų nuotolį. Galima startuoti ir nuo bokštelių, ir iš vandens.

Varžybų dalyvių plaukimo rezultatai bus fiksuojami tarptautinės plaukimo federacijos FINA pripažinta SWISS TIMMING varžybų laiko kontrolės sistema.

Atvykti į Klaipėdos baseiną organizatoriai kviečia ne tik dalyvaujančias komandas, bet ir sirgalius, kurie turnyrą galės stebėti tribūnose.


  2022-05-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt