P0

Kriminalai ir nelaimės

Bus teisiami naujagimį mirtinai sušalti palikę sugyventiniai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-18


Klaipėdos apygardos prokuratūra praneša baigusi ir teismui perdavusi baudžiamąją bylą, kurioje naujagimio nužudymu kaltinama 34-erių moteris, o 54-erių jos sugyventinis – sukurstymu nužudyti.

Sugyventiniai buvo suimti sausio 6-ąją. Martyno Vainoriaus nuotr.

Šių metų sausio 4 dieną, apie 18 val., Klaipėdos miesto policijos pareigūnai gavo pranešimą, jog uostamiestyje esančiame garažų masyve rastas negyvas kūdikis. Pareigūnai nedelsiant nuvyko į įvykio vietą ir ten rado naujagimio kūną. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas kraupaus įvykio aplinkybėms išsiaiškinti.

Atlikto tyrimo duomenimis, vyriškos lyties kūdikį garaže, neblaivaus sugyventinio akivaizdoje, pagimdė kaltinamoji, kuri buvo apsvaigusi nuo alkoholio. Įtariama, kad gimusį kūdikį moteris sugyventinio nurodymu išnešė ir paliko prie garažo. Žiemą lauke paliktas bejėgiškos būklės naujagimis mirtinai sušalo.

Kaltinamoji iš įvykio vietos buvo pasišalinusi, tačiau netrukus buvo rasta ir sulaikyta, o bejėgį vaiką šaltyje liepęs palikti kaltinamasis sulaikytas įvykio vietoje. Vėliau sugyventiniams skirtos kardomosios priemonės – suėmimas.

Ikiteisminį tyrimą atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, jam vadovavo Klaipėdos apygardos prokuroras Arūnas Saunorius, kuris ir palaikys valstybinį kaltinimą Klaipėdos apygardos teisme.

Už šį nusikaltimą laisvės galima neteikti nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba net iki gyvos galvos.


  2022-05-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt