P0

Uostas ir jūra

Klaipėdos uostas galimybių ieško ir kruizinės laivybos konferencijoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-18


Škotijos sostinėje Edinburge šią savaitę vyksta tarptautinė asociacijos „Cruise Europe“ kruizinės laivybos konferencija, kurioje dalyvauja ir Klaipėdos uosto direkcijos atstovai.

„Važiuojame, skrendame, deramės ir dalyvaujame visur, kur tik galime pristatyti Klaipėdos uostą ir į jį pritraukti laivų. Nesvarbu, ar tai sausakrūvis, tanklaivis, konteinerinis ar kruizinis laivas. Šiandien bent vienas naujas laivas Klaipėdos uoste yra laimėjimas, kuris metų pabaigoje virs suma, leidžiančia kompensuoti, o galbūt per keletą metų ir panaikinti praradimus, susijusius su sankcijomis ir kitais įvykiais“, – pranešime cituojamas Uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Konferencijoje diskutuojama apie tai, kaip kruizinės laivybos linijos gali keisti savo maršrutus Europoje po pandemijos, kokią įtaką tam gali padaryti vykstantis karas, kylančios energetikos kainos, kaip kovojant su krizinėmis situacijomis dirbama strateginiais (aplinkos apsaugos ir tvarumo) klausimais ir kitomis temomis.

Uosto vidus kompas

Šiemet – tai didžiausias renginys per visą istoriją. Jame dalyvauja daugiau kaip 20 kruizinių kompanijų vadovų, 150 kruizinių uostų atstovų, 8 specializuotos kruizinės medijos kompanijos.

Siekdama pritraukti daugiau kruizinių laivų ir keleivių į Europos uostus, asociacija „Cruise Europe“ nuo 1991 metų kuria ir įgyvendina bendrą Europos regiono kruizinių uostų reklamos ir propagavimo strategiją. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija šios asociacijos narė yra nuo 2001 metų.


  2022-05-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt