P0

Miestas, Svarbu

Tarnautojai nesusikalba – erkės veisiasi

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2022-05-23


Malūno tvenkinio parke kartojasi tokia pati situacija kaip ir kovo pradžioje atidarytame rekonstruotame Dangės skvere, kuriame kurį laiką dėl Savivaldybės administracijos darbuotojų nesusikalbėjimo niekas nerinko šiukšlių. Tik Malūno parke dabar klaipėdiečiams akis bado iki kelių bujojanti žolė, kurioje puikiai veisiasi erkės.

„Gal ir nieko ta žolė, ji man kaip ir netruko, bet kad joje pilna erkių. Paskambinau į savivaldybę pasiteirauti, ar pjaus kas čia žolę, sulaukiau atsakymo, kad tai – statybinė aikštelė. Bet gal tada tvoromis tokiu atveju užtvertų, kaip buvo Dangės skvere ar dabar Skulptūrų parke? O dabar čia juk jokie darbai nevyksta, pilna vaikščiojančių žmonių”, – sakė nuotraukomis su „Atvira Klaipėda” pasidalinusi klaipėdietė Eglė.

Skaitytojos nuotr.

Jos žodžius, kad parkas laikomas statybine aikštele, patvirtino Savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus patarėja Irena Nachčiunova. Pasak tarnautojos, parko priežiūra, kol vyksta statybos, yra rangovo bei Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus rūpestis.

1,179 mln. eurų vertės sutartis dėl I etapo šio parko sutvarkymo darbų su bendrove „Tilta” buvo pasirašyta 2020 m. vasarį ir pagal ją darbai turėjo būti baigti iki praėjusių metų rugsėjo pabaigos, tačiau vėliau šis terminas porai mėnesių buvo pratęstas.

Šiemet balandžio 1-ąją buvo pasirašyta 1,486 mln. eurų vertės sutartis dėl II etapo darbų su bendrove „VVARFF”. Pagal ją darbai turi būti baigti iki kitų metų rugpjūčio 13-osios.

Visgi Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjas Valdas Švedas tikina, kad parko priežiūra yra Miesto tvarkymo skyriaus rūpestis – anot jo, rangovams tenka pareiga tai daryti tik po du metrus į šonus nuo takų ir kitų tvarkomų vietų. Taip esą buvo ir „Tiltos” atveju, kuri jau yra baigusi darbus, vyksta jų pridavimo procedūros, taip turėtų būti ir su „VVARFF”.

Skaitytojos nuotr.

„Antradienį dar kartą pasikalbėsime su kolegomis”, – žadėjo V. Švedas.


  2022-05-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt