P0

Transportas

Herkaus Manto gatvė sulauks remonto (6)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-05-28


Šiais metais tikimasi suremontuoti Herkaus Manto gatvės atkarpą nuo sankryžos su Juliaus Janonio gatve iki Universiteto stotelės, padengiant nauju 4 cm asfalto sluoksniu. Darbams numatyti skirti iki 550 tūkstančių eurų.

Paprastojo remonto darbai su aprašo parengimu, Klaipėdos savivaldybės manymu, gali užtrukti 5 mėnesius. Nors neatmetama galimybė, kad sutartį su rangovu reikės pratęsti.

Herkaus Manto gatvės remontas apims ir autobusų stotelių įvažas, pakilimus ir nuvažiavimus iš arba į Dariaus ir Girėno bei Priestočio gatves. Be to, planuojama remontuoti skiriamąją salelę po viaduku ir techninius šaligatvius, nesiribojančius su raudonų plytų atraminėmis sienomis.

Senos lietaus surinkimo grotelės bus pakeičiamos į naujo tipo „plaukiojančias” arba laiptuotas. Nauji liukai bus pakeliami iki naujos dangos aukščio. Laiptuoto tipo grotelės bus įrengiamos tik tuo atveju, jei jų įrengimas nereikalauja esamų šulinių rekonstrukcijos darbų. Pakeistus senus liukus ir groteles kelininkai perduos tinklus eksploatuojančioms įmonėms.

Kelininkams bus nurodyta nevykdyti darbų transporto eismo piko valandomis, o norint eismą apriboti – gauti leidimą.


  2022-05-28

  6 komentarai “Herkaus Manto gatvė sulauks remonto”

  1. Avatar100% (IP: 88.119.41.104)

   Viskas ten gerai yra,pinigu metymas,po 12 menesiu vel viska perdarines i ” Greitaja A juosta”

   • AvatarAnti grigeo (IP: 86.100.9.235)

    Tikriausiai tu nesupranti kuri čia atkarpa. Sako gerai yra, nu neadekvatus žmogaus komentaras.

   • AvatarMarta (IP: 78.57.192.7)

    Na jau-stotele prie univero be problemu o kitos net nera iki numatytos remonto vietos.ir gatve tikrai ne blogiausia mieste tik eismas vasara tai tikrai ne maziausias

  2. AvatarRamass>anonimas (IP: 188.69.39.214)

   Aha. O nenorit pabandyt įvažiuoti į Šilutės pl. iškatik remontuotos Vingio gatvės? Pamatysit , kad tvarkys iki Smiltelės g. , o pačią sankryžą su banguotu asfaltu paliks , nes jis “naujoje” pusėje. Klaipėdoje madinga daryti viską “per subinę” , nes švogerių firmos vėl turi darbo.

  3. AvatarRamass (IP: 188.69.39.214)

   Tai Šilutės pl toliau laužysim automobilius per banguotą asfaltą. Ponams į Girulius ir Melnragę kelią link namų reik pagerinti. Vergai palauks.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt