P0

Sportas

Dano Rapšio taurės šeimų turnyre – trečiasis Grigalionių triumfas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-30


Klaipėdos baseine įvyko Europos, pasaulio ir universiados čempiono plaukiko Dano Rapšio taurės šeimų plaukimo varžybos, kuriose nugalėtojų trofėjų apgynė buvusio olimpiečio, panevėžiečio Dariaus Grigalionio šeimos komanda, pasivadinusi „La Familia“. 

Trečią kartą vykusiose šeimų plaukimo varžybose „Mama, tėtis ir aš“ ir vėl triumfavo panevėžiečių komanda.

Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo pats Europos, pasaulio ir universiados čempionas Danas Rapšys. Organizatorių nuotr,

Buvęs plaukimo profesionalas D. Grigalionis meilę plaukimo sportui įskiepijo ir dukrai Patricijai bei sūnui Gantui. Su jais jis ir dalyvavo šiose varžybose.

„Dėl pergalės kaip reikiant teko pavargti – šįkart susirinko išties gausus būrys pajėgių komandų. Matėsi, kad ne viena komanda sportiniu principu gerąja prasme norėjo mums įkąsti – lipo ant kulnų. Sportinis azartas ir kova – visada gerai. Tai priverčia pasitempti ir tobulėti“, – po varžybų sakė D. Grigalionis.

Jis teigė, kad ir pasiektas jo šeimos laikas tenkina.

„Estafetę 3×50 metrų įveikėme per 1 min. 19,55 sek., iki mūsų rekordo trūko vos 0,26 sek. Bus dar didesnis stimulas stengtis, kad kitąmet Klaipėdoje pasiektume ir rekordą“, – šyptelėjo D. Grigalionis.

Panevėžiečiams svečiuotis Klaipėdoje, pasak D. Grigalionio, labai patinka.

„Baseinas varžyboms visada paruoštas tobulai. Organizatoriai visada stengiasi, kad dalyviai būtų šiltai priimti ir namo išvyktų su plačiomis šypsenomis. Taip buvo ir šįkart“, – pasidžiaugė olimpietis.

Po varžybų šeimos namo neskubėjo – nemokamai visą dieną galėjo mėgautis SPA malonumais.

„Mes labai mėgstame pasilepinti pirtyje, tad puikiai su šeima praleidome laiką“, – džiaugėsi D. Grigalionis.

Kiekviena Dano Rapšio taurės šeimų plaukimo varžybose dalyvavusi komanda buvo apdovanota diplomais, o 10 geriausių komandų – ir partnerių įsteigtais prizais.

Renginio organizatorius – VšĮ Plaukimo mokykla. Turnyras bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

„Mūsų tikslas – ne tik išsiaiškinti geriausiai Lietuvoje plaukiančią šeimą, bet ir populiarinti plaukimo sportą Lietuvoje ir Klaipėdos regione, skatinti šeimų sportavimo ir plaukimo turnyrų tradicijas“, – sako VšĮ Plaukimo mokyklos pardavimų vadovė Neringa Jonušienė.


  2022-05-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt