P0

Koronavirusas

COVID-19: nulinis susirgimų skaičius dabar – Rietavo savivaldybėje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-03


Ketvirtadienį šalyje patvirtintas 151 susirgimo koronavirusu atvejis, iš jų 22 žmonės užsikrėtė antrą, vienas – trečią kartą, skelbia Statistikos departamentas. Klaipėdoje tokia diagnozė nustatyta tik 3 žmonėms.

Per savaitę naujų atvejų šalyje sumažėjo 5 proc., Klaipėdoje – 13 proc.

Atvejų rodiklis, skaičiuojamas per 14 dienų periodą 100 tūkst. gyventojų, uostamiestyje sumažėjo nuo 42,9 iki 37,6 atvejo.

Klaipėda pagal šį rodiklį pakilo į 37- tą vietą tarp visų savivaldybių. Šalyje šis rodiklis beveik nepakito, liko 55,8 atvejo. Blogiausia padėtis šiuo metu yra Birštono savivaldybėje, o su nuliniu susirgimų skaičiumi Šalčininkus iš pirmos vietos išstūmė Rietavo savivaldybė.

Per parą dėl COVID-19 į ligonines paguldyti 6 žmonės. Iš viso dabar tokių gydoma 65 – dviem mažiau nei ketvirtadienį. 8 pacientai gydomi reanimacijos skyriuose – vienu daugiau nei praėjusią parą.

Nuo COVID-19 praėjusią parą mirė vienas žmogus, bet bendras tokių netekčių skaičius šalyje nurodomas toks pat – 9147. Klaipėdoje jau ilgą laiką šis rodiklis nesikeičia – 411.

Šiuo metu šalyje dar serga gyventojų, pasveiko iš jų Klaipėdoje –71 857: per parą pasveiko vienas žmogus, o sergančiųjų skaičiaus nepasikeitė – 77.

Ketvirtadienį Lietuvoje paskiepyta 180 gyventojų, iš jų 6 – Klaipėdoje.


  2022-06-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt