P0

Aplinkosauga

Prie atliekų aikštelių – 100 informacinių stendų

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-06-03


Klaipėdos savivaldybės administracija, vykdydama atliekų tvarkymo kokybei gerinti būtinųjų priemonių ir veiksmų planą, numato pastatyti  maksimaliai 100 informacinių stendų prie atliekų surinkimo aikštelių. Už daugiau nei 20 tūkstančių eurų perkamos šių stendų teksto kūrimo, maketavimo, pagaminimo ir įrengimo paslaugos.

Skelbiamas šios priemonės tikslas – švietimas atliekų tvarkymo klausimais informuojant juos apie didžiųjų, žaliųjų, pavojingų atliekų tvarkymą bei teisingą pridavimą didžiosiose aikštelėse. O taip pat apie sankcijas, kurios gresia atliekų turėtojui neteisingai paliekant atliekas neleistinoje vietoje.

Bendras kiekvieno informacinio stendo aukštis (su požemine ir antžemine dalimi) turi būti 2,2 metro. Stendams naudojamas medžiagas, tvirtinimo detales, informacijos išdėstymo meninį sprendimą paslaugos teikėjui reikės derinti su Savivaldybės administracijos Urbanistikos ir architektūros skyriaus atsakingu specialistu. O tekstą – su Savivaldybės administracijos vyriausiąja kalbos tvarkytoja.

Būsimos sutarties su rangu terminas – 2023-ųjų pabaiga.


  2022-06-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt