P0

Koronavirusas

Klaipėdoje antras mėnuo mirčių nuo COVID-19 nefiksuojama

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-04


Penktadienį šalyje patvirtinta 116 naujų susirgimo koronavirusu atvejų. Klaipėdoje tokia diagnozė, kaip ir prieš parą, nustatyta 3 žmonėms.

Per savaitę naujų atvejų šalyje sumažėjo 2,7 proc., Klaipėdoje – 26,7 proc.

Atvejų rodiklis, skaičiuojamas per 14 dienų periodą 100 tūkst. gyventojų, uostamiestyje sumažėjo nuo 37,6 atvejo iki 33,5. Klaipėda pagal šį rodiklį paliko dar 5 pozicijom aukščiau ir jau yra į 32-oje vietoje tarp visų savivaldybių. Šalyje šis rodiklis sumažėjo nuo 55,8 atvejo iki 55. Blogiausia padėtis šiuo metu yra Birštono savivaldybėje, o su nuliniu susirgimų skaičiumi antra para pirmoje vietoje kartu su Šalčininkais yra Rietavo savivaldybė.

Nors nuo COVID-19 praėjusią parą mirčių nebuvo, bendras tokių netekčių skaičius šalyje nurodomas vienu didesnis nei prieš parą – 9148. Klaipėdoje jau antras mėnuo šis rodiklis nesikeičia (411).

Šiuo metu šalyje dar serga 1711 gyventojų, pasveiko 1 036 673, iš jų Klaipėdoje –71 860: per parą pasveiko trys klaipėdiečiai, o sergančiųjų skaičiaus išlieka tas pats – 77.

Penktadienį Lietuvoje paskiepytas 261 gyventojas, iš jų 12– Klaipėdoje.

Į ligonines dėl koronaviruso patekusiųjų skaičius savaitgaliais neskelbiamas.


  2022-06-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt