P0

Regionas

Prasideda „Orkestro vasara”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-09


Palangos Birutės parkas ketvirtadienio vakarą prisipildys pučiamųjų muzikos garsų – tęsdamas daugiametę tradiciją, „Palangos orkestras“ birželio 9 d. pradeda „Orkestro vasaros“ koncertų ciklą.

Parko rotondoje skambanti pučiamųjų muzika jau daugelį metų yra neatsiejama vasaros poilsio didžiausiame šalies kurorte dalis – kiekvieną vasarą „Palangos orkestras“ ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais Birutės parko rotondoje klausytojus džiugina nemokamais aukšto lygio pučiamųjų muzikos koncertais. Pasirodymų rotondoje pradžia – 18.30 val.

„Rinkdami „Orkestro vasaros“ repertuarą, atsižvelgiame į klausytojų poreikius – suprantame, kad į kurortą atvykę svečiai nori atsipalaiduoti, mėgautis ramybe. Be to, pasiklausyti pučiamųjų muzikos parke, be kitų klausytojų, susirenka ir šeimos su mažais vaikais, tad vengiame labai įmantrių, sudėtingos formos kūrinių. O ir pati Birutės parko aplinka sufleruoja rinktis lengvesnio žanro muziką“, – pranešime pažymi „Palangos orkestro“ meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Vygantas Rekašius.

„Orkestro vasaros“ programa kasmet atnaujinama, tačiau nepamirštami ir senesni kūriniai, groti prieš keletą metų bei sulaukę didelio klausytojų įvertinimo – jie kartas nuo karto taip pat įtraukiami į repertuarą. Neatsiliekama ir nuo šių dienų kūrybinių procesų – jie taip pat atsispindi koncerto programoje.

„Kiekvieno koncerto metu programoje būna tam tikrų pakitimų, kadangi stengiamės, kad mūsų koncertai paliktų kuo geriausius įspūdžius ne tik atsitiktiniams, bet ir nuolatiniams klausytojams (o tokių turime išties nemažai – kasmet sulaukiame klausytojų, visą vasarą nepraleidžiančių nė vieno „Orkestro vasaros“ koncerto)“, – kalbėjo „Palangos orkestro“ meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas.

„Palangos orkestras“ į Birutės parko rotondoje vykstančius „pasimatymus“ kvies iki rugpjūčio 27 d. Lyjant koncertai nevyks.

Nemokamus „Orkestro vasaros“ koncertus palangiškiams ir kurorto svečiams dovanoja Palangos miesto savivaldybė, Palangos Birutės parkas ir „Palangos orkestras“. 


  2022-06-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt