P0

Spyglys

Uosto direkcija prižėlė rūtų*

Spyglys
2022-06-12


Ne, ne  – ne tų, iš kurių uosto mergelės galėtų vainikėlius pintis. Blogiau, nes dabar uosto mergelės gali pastorėti: direkcija už 12 tūkstančių eurų prisipirko saldainių ir kitų lieknam organizmui kenksmingų saldumynų iš šios tautinės gėlės pavadinimu garsaus fabrikėlio.

Nors skelbiama, kad tie saldumynai yra skirti reprezentacijai (tipo, dalins draugams ir priešams, kad žinotų, kokia gera yra ši direkcija), kas gali paneigti galimybę, kad direkcijos rūtos ir rūteniai slapčia nepačiulpės kokio šokolado. Kas dieną. Arba kas valandą.

Spyglio moralas: bet kaip skanu! Ypač, kai slapta pasimėgauji… Spyglys labai mėgsta „Žarą”, jeigu ką.

*Spyglio ir jo draugų pamąstymų nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite. Spyglio ir jo draugų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-06-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt