P0

Verslas

Vietoj „Vyturio” prekybos centre esančios kavinės – biuras

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2022-06-15


Vieta, kurioje kažkada buvo įsikūręs liūdnai pagarsėjęs „Kalifornijos” naktinis baras, jau ne pirmą kartą keičia savo šeimininkus.

Šiuo metu paviešintuose projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, jog vietoj tarp Vingio ir Laukininkų g. (Laukininkų g. 17) esančios kavinės projektuojamas administracinis pastatas, keičiant jo paskirtį iš maitinimo į administracinę ir prekybos. Projekto užsakovai – UAB „VNT MEDICINOS CENTRAS”, MB „Justas” ir fizinis asmuo.

Po patalpų padalinimo pastate bus suformuoti 9 atskiri nekilnojamojo turto objektai, rašoma projektiniuose pasiūlymuose. Palmiros Mart nuotr.

Šiuo metu čia veikia parduotuvė, grožio salonas, kavinė, vaistinė ir lošimų automatų salonas.

Projektu numatoma padalinti čia veikiančią kavinės patalpą į keturis nekilnojamojo turto kadastro objektus – dvi parduotuves, kavinę ir biurą.

„Po patalpų padalinimo pastate bus suformuoti 9 atskiri nekilnojamojo turto objektai. Ofiso patalpa bus didžiausia [818,06 kv, m.] pastate, todėl pakeitus jos naudojimo paskirtį iš maitinimo paskirties į administracinę, viso pastato paskirtis keičiama iš maitinimo paskirties į administracinę paskirtį”, – rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Statybos rūšis priskiriama paprastajam remontui, tad didelių pokyčių čia nenumatoma, nebus keičiami net pastatų fasadai.

Visi įėjimai į naujas patalpas projektuojami iš Vingio g., prieigos bus pritaikytos judėjimo negalią turintiems. Naujų automobilių statymo vietų neprojektuojama, automobiliai bus parkuojamai šalia esančiose aikštelėse.

Projekto vadovė – Liudmila Burkė.

Viešas šio projekto pristatymas numatytas birželio 29 d., 15 val. prisijungus per Teams programą. Su projektiniais pasiūlymais galima susipažinti čia.

Anksčiau buvo skelbta, jog visai šalia, iš Vingio g. pusės esančiame sklype turėtų atsirasi dar viena „Maximos” parduotuvė bei privati poliklinika.

Apie šių objektų galimą atsiradimą kalbama ir prie minėto paskelbto projekto pridedamuose šalia esančių sklypų dokumentuose.


  2022-06-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt