P0

Spyglys

Aidas žino, kas patinka Arvydui* (1)

Spyglys
2022-06-16


Paskutiniojo miesto Tarybos Finansų ir ekonomikos posėdžio metu galų gale paaiškėjo, kas patinka Arvydui Vaitkui. Klysta tie, kurie mano, kad jam labiausiai patinka moterys, demonstruotis viešuose renginiuose, būti fotografuojam ir daug kalbėti kada reikia ir nereikia. Baisi netiesa.

Tiesą žino galimas būsimas Arvydo konkurentas mero rinkimuose Aidas Kaveckis (jei tik nebus permestas per petį vieno aršaus jauno politikos vilko, kuris dabar Seime guolį turi). Jis, pirmininkaudamas komitetui, tarė: „Eureka! Arvydui patinka žalios rodyklės!”.

Tokią išvadą jis išvedė, išgirdęs, kaip Arvydas primygtinai prašo visą surašytą svarstomo klausimo informaciją atsiųsti jam ir prezentacijos pavidalu. O toje prezentacijoje tų žalių rodyklių… Spyglys jų nerado.

Panašu, kad Aidas Arvydą prigavo, nes šis, atrodo, kad net apsilaižė išgirdęs, kad gaus tas išsvajotas žalias rodykles.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-06-16

  Vienas komentaras apie “Aidas žino, kas patinka Arvydui*”

  1. AvatarJo (IP: 88.119.136.56)

   Kas suprato kas čia parašyta, tam pagarba !

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt