P0

Koronavirusas

Sekmadienį nuo COVID-19 skiepijosi tik klaipėdiečiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-20


Sekmadienį šalyje patvirtintas 21 naujas susirgimo koronavirusu atvejis (du žmonės užsikrėtė antrą kartą). Klaipėdoje tokia diagnozė niekam nebuvo patvirtinta (tirti devyni mėginiai).

Savaitinis naujų atvejų skaičius šalyje toliau didėja – šį kartą jis paaugo 16,6 proc., o Klaipėdoje – 48,5 proc.

Uostamiestyje atvejų skaičius, tenkantis per 14 dienų periodą 100 tūkst. gyventojų siekia 53,7. Klaipėda pagal šį rodiklį išlieka 39-oje vietoje tarp visų savivaldybių. Šalyje minėtasis rodiklis siekia 74,2 atvejo. Blogiausia padėtis išlieka Druskininkuose, o geriausiai laikosi Neringa,  Zarasų ir Pagėgių rajonų savivaldybės, kur fiksuojami nuliai.

Per parą į ligonines dėl SARS- CoV-2 ligos paguldytas tik vienas asmuo, iš viso tokių dabar yra 62 tokie ligoniai. Iš jų trys gydomi reanimacijoje (du reanimaciniai ligoniai yra nesiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso).

Per parą nuo COVID-19 mirė trys nepasiskiepijęs 60-89 metų amžiaus žmonės ir tokių aukų jau yra 9161. Klaipėdoje šis rodiklis ir toliau nesikeičia – 411 netekčių.

Šiuo metu šalyje dar serga 2 028 gyventojai, pasveiko 1 038 054, iš jų Klaipėdoje – 71 910. Vis dar serga 79 klaipėdiečiai.

Sekmadienį šalyje vakcinuota 10 asmenų (vienas skiepijosi antrą kartą, devyni – trečią). Visi skiepijimai buvo atlikti tik Klaipėdoje.


  2022-06-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt