P0

Sportas

Padėkojo Klaipėdai už tinklinio varžybų organizavimą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-21


Birželio pradžioje Klaipėdos Jono kalnelio prieigose vykęs pasaulinio lygio „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyras sulaukia teigiamų atgarsių iki šiol – gerus atsiliepimus ir padėkas organizatoriams rašo užsienio šalių tinklininkų delegacijos, su malonumu renginį prisimena ir klaipėdiečiai.

Klaipėdos savivaldybės nuotr.

Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) generalinė sekretorė Alisa Česnulevičiūtė specialiai iš Vilniaus atvyko į Klaipėdą ir dar kartą padėkojo Klaipėdai už į šį renginį įdėtas dideles pastangas ir organizacinius sugebėjimus.

Šįkart ji su LTF salės ir paplūdimio tinklinio koordinatore Dovile Stribytė apsilankė Klaipėdos rotušėje ir asmeniškai padėkojo sporto klausimus kuruojančiam Klaipėdos vicemerui Arvydui Cesiuliui.

Taip pat padėka perduota ir šiuo metu atostogaujančiai Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vedėjai Rasai Rumšienei bei kartu su LTF renginį organizavusiems – Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos (LAM) direktoriui Dariui Raišučiui ir Klaipėdos pliažo tinklinio klubo vienai iš vadovių Ingai Dumbauskienei.

„Tai tikrai vienas geriausių renginių. Tai atspindi ir renginį stebėjusių žmonių skaičius bei jų reakcijos. Paplūdimio tinklinio kovas stebėjo tūkstančiai sporto sirgalių – net visi norintys netilpo į tribūnas, o reginį stebėjo tiesiog atsisėdę ant Jono kalnelio žolės“, – pranešime spaudai cituojama A. Česnulevičiūtė.


  2022-06-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt