P0

Koronavirusas

Klaipėdoje tęsiasi dienos be naujų COVID-19 atvejų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-26


Statistikos departamento duomenimis, šeštadienį šalyje patvirtinti 55 nauji susirgimo koronavirusu atvejai. Klaipėdoje ir vėl susirgimų nefiksuota (čia buvo ištirti 26 mėginiai).

Savaitinis naujų atvejų šalyje skaičius ir toliau didėja – šįkart 17,7 proc., o Klaipėdoje jis toliau mažėja (-21,7 proc.).

Tačiau uostamiestyje atvejų skaičius, tenkantis per 14 dienų periodą 100 tūkst. gyventojų, per parą padidėjo nuo 69,8 iki 70,4 atvejo. Klaipėda pagal šį rodiklį yra 46-oje vietoje tarp visų savivaldybių. Šalyje minėtasis rodiklis padidėjo nuo 100,8 iki 101,5 atvejo. Blogiausia padėtis išlieka Druskininkuose, o geriausiai ir toliau laikosi Visaginas.

Per parą nuo COVID-19 dar mirė vienas žmogus – tokių aukų šalyje jau yra 9166. Klaipėdoje šis rodiklis ir toliau nesikeičia – išlieka 411 netekčių.

Šeštadienį, kaip ir penktadienį, skiepijimai šalyje nevyko.


  2022-06-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt