P0

Koronavirusas

Klaipėdoje – tik du nauji koronaviruso atvejai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-27


Sekmadienį Lietuvoje patvirtinti 54 nauji susirgimo koronavirusu atvejai (aštuoni žmonės infekcija užsikrėtė antrą kartą). Klaipėdoje po kelto dienų pertraukos vėl užfiksuota susirgimų. Tiesa, tik du.

Savaitinis naujų atvejų šalyje skaičius ir toliau didėja – šįkart 20,5 proc., o Klaipėdoje jis toliau mažėja (-15,5 proc.).

Uostamiestyje atvejų skaičius, tenkantis per 14 dienų periodą 100 tūkst. gyventojų, per parą nepasikeitė – siekia 70,4 atvejo. Klaipėda pagal šį rodiklį pakilo per vieną poziciją ir yra 45-oje vietoje tarp visų savivaldybių. Šalyje minėtasis rodiklis padidėjo nuo 101,5 iki 102,8 atvejo. Blogiausia padėtis išlieka Druskininkuose, o geriausiai ir toliau laikosi Visaginas.

Sekmadienį į ligoninę dėl šio viruso buvo paguldytas vienas žmogus – iš viso dabar gydomi 55 tokie ligoniai. Du iš jų (abu nesiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso) – guli reanimacijos skyriuose.

Per parą nuo COVID-19 mirė du 80-89 metų amžiaus žmonės (vienas pasiskiepijęs, o kitas nevakcionuotas) – tokių aukų šalyje jau yra 9168. Klaipėdoje šis rodiklis ir toliau nesikeičia – išlieka 411 netekčių.

Sekmadienį iš viso pasiskiepijo keturi žmonės (vienas – pirmą kartą, trys – trečią). Vienas iš besiskiepijusių trečią kartą buvo klaipėdietis.


  2022-06-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt