P0

Regionas

Gargžduose – Ukrainos palaikymo akcija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-28


Liepos 2 dieną Gargždų savivaldybės aikštėje bus organizuojama socialinė akcija, skirta išreikšti palaikymą Ukrainai ir jos žmonėms.

Po 18 val. šventų mišių Gargždų švento arkangelo Mykolo bažnyčioje akcijos organizatoriai kviečia stabtelti tam, kad pastebėtų, pabendrautų, pasikalbėtų ir pabūtų kartu su karo negandų ištiktais Ukrainos žmonėmis.

Renginio vinimi taps Klaipėdoje gyvenančios ukrainietės Radmilos lietuviškai atliekama Ievos Norkutės daina „Raudoni vakarai”.

A. Sokolenko nuotr.

Ukrainietei Radmilai ši daina tapo labai artima ir sava, tad mergina, norėdama padėkoti Lietuvai už suteiktą paramą ir solidarumą, uždainuos lietuviškai. Nors lietuvių kalba merginai nėra gimtoji, tačiau atlikėja deda daug pastangų, kad šią dainą atliktų, kiek įmanoma geriau ir taisyklingesne lietuvių kalba.

Organizatoriai kviečia į renginį ateiti su vėliavomis .


  2022-06-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt