P0

Transportas

Herkaus Manto gatvės atkarpoje – 30 km/h greitis (6)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-28


Klaipėdos savivaldybės administracijos Eismo saugumo komisijai nutarus sumažinti transporto priemonių važiavimo greitį iki 30 km/val. Herkaus Manto g. atkarpoje tarp Liepų g. ir Lietuvininkų aikštės, jau pastatyti atitinkami ženklai.

Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į intensyvų eismą dviratininkų pamėgta Herkaus Manto gatve ir Kelių eismo taisyklių pokyčius, įsigaliojusius nuo šio mėnesio pradžios.


  2022-06-28

  6 komentarai “Herkaus Manto gatvės atkarpoje – 30 km/h greitis”

  1. AvatarAnonimas (IP: 90.135.191.92)

   Ką čia svaigstat , autobusam 30 ir dviračiam 30 o visiems kitiems važiuojantiems antra eismo juosta tai kiek traukia mašiniuks .

  2. Avatar(Ne)nustebęs (IP: 78.57.218.198)

   Tai koks miesto centras paliks nuo senų mėlynųjų autobusų, kurių dyzelio kvapas jau ir dabar jaučiasi už pusės kilometro! Nereikia vaidinti dviratininkų miesto, nes viena atkarpa nieko neišspręs. Paleisdami milijonus kažkokių mistinių tiltų projektavimui, studijoms, geriau dviračių takus įrengtumėte….

  3. AvatarGrikių_košė (IP: 78.56.191.147)

   Būtent, niekas nekreipia dėmesio į ženklus. Puikus pavyzdys – kelio atkarpos link Priekulės pavyzdys (jei tiksliau, važiuojant į Lėbartų kapines). Yra ženklas 50, yra radarai 5 km ilgio atkarpoje, tačiau visi lekia kaip lėkę ir tu, besilaikydamas taisyklių, lieki durniaus vietoje, nes gale važiuojantys marozai tave demonstratyviai spaudžia.

  4. AvatarCha cha cha (IP: 88.119.136.56)

   Nėra ten kur įsibėgėti, ko čia taip visi bijo, ten šviesoforai, sankryžos, perėjos, baikite svaigti !

  5. AvatarAnonimas (IP: 90.131.42.51)

   Kovojama su taršą ir triukšmumiesro centre.. ‘puikus sprendimas’.. siūlau padaryti mokava pravažiavima…

  6. AvatarJonas (IP: 86.100.73.43)

   Kas prižiūrės, kad to greičio būtų laikomasi? Jei gatvė bus palikta tokia, kokia yra – be jokių eismo raminimo priemonių – tai, geriausiu atveju, visi važinės 45-50 km/h greičiu. Imituos saugų eismą ženklais, į kuriuos niekas nekreips dėmesio?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt