P0

Koronavirusas

Klaipėdoje ėmė didėti visi COVID-19 rodikliai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-28


Statistikos departamento duomenimis, pirmadienį Lietuvoje patvirtinta 616 naujų susirgimo koronavirusu atvejų (97 žmonės infekcija užsikrėtė antrą kartą). Klaipėdoje tokia diagnozė buvo patvirtinta 21 žmogui (trys iš jų susirgo antrą kartą).

Savaitinis naujų atvejų šalyje skaičius ir toliau didėja – šįkart 26,8 proc., o Klaipėdoje po pertraukos jis irgi ėmė didėti – augimas sudaro 18,5 proc.

Uostamiestyje atvejų skaičius, tenkantis per 14 dienų periodą 100 tūkst. gyventojų, irgi padidėjo – nuo 70,4 iki 77,8 atvejo. Klaipėda pagal šį rodiklį pakilo per aštuonias pozicijas ir yra 37-oje vietoje tarp visų savivaldybių. Šalyje minėtasis rodiklis padidėjo nuo 102,8 iki 114,8 atvejo. Blogiausia padėtis išlieka Druskininkuose, o geriausiai dabar jau laikosi Pagėgių savivaldybė.

Pirmadienį į ligoninę dėl šio viruso buvo paguldyta 20 žmonių – iš viso dabar gydomi 84 tokie ligoniai.

Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 išvengta, tačiau pridėjus vėlavusius duomenimis aukų skaičius jau siekia 9170. Klaipėdoje šis rodiklis ir toliau nesikeičia – išlieka 411 netekčių.

Pirmadienį iš viso pasiskiepijo 105 žmonės (14 – pirmą kartą, 29 skiepijosi antrąkart, 62 – trečią). Šeši iš besiskiepijusių buvo klaipėdiečiai. Du uostamiesčio gyventojai skiepijosi pirmą kartą, vienas – antrą, trys – trečią.


  2022-06-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt