P0

Kriminalai ir nelaimės

Pareigūnams įkliuvo narkotikų importuotojas ir platintojas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-29


Klaipėdos pareigūnai su įkalčiais sulaikė asmenį, kuris užsienio valstybėje įtariama įsigijo didelį kiekį narkotinių medžiagų ir kontrabandos būdu atgabeno jas į Lietuvą.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas, gavus informacijos, kad individualią veiklą vykdantis 26-erių Klaipėdos gyventojas galimai platina narkotines medžiagas. Šis asmuo anksčiau ne kartą teistas už sukčiavimus, vagystes, viešosios tvarkos pažeidimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Birželį Šilutėje, Tilžės gatvėje, uostamiesčio teisėsaugininkai sulaikė minėtą asmenį, kuris nešėsi iš užsienio valstybės į Lietuvą mikroautobusu atgabentą siuntą su įtariama dideliu kiekiu (apie 100 g) kokaino.

Pareigūnams tęsiant tyrimo veiksmus ir atlikus kratas vyro gyvenamosiose vietose, rasta apie 20 g kanapių bei elektroninės svarstyklės su kokaino ir kanapių pėdsakais.

Įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, vėliau jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams.

Taip pat laikinai apribotos nuosavybės teisės į įtariamajam priklausančias pinigines lėšas – daugiau kaip 5 000 eurų, kurie buvo rasti ir paimti kratų metu.

Už narkotinių medžiagų gabenimą per Lietuvos valstybės sieną baudžiama laisvės atėmimu nuo 3 iki 10 metų. Už neteisėtą disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.


  2022-06-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt