P0

Koronavirusas

Klaipėdoje – senokai bematytas susirgimų koronavirusu skaičius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-30


Statistikos departamento duomenimis, trečiadienį Lietuvoje patvirtinti 446 nauji susirgimo COVID-19 atvejai (71 žmogus infekcija užsikrėtė antrą kartą). Klaipėdoje tokia diagnozė buvo patvirtinta 33 žmonėms (devyni iš jų susirgo antrą kartą). Didesnis susirgimų skaičius – 42 – uostamiestyje buvo fiksuotas tik balandžio 28-ąją. Tada šalyje dar galiojo ekstremali situacija.

Klaipėdoje šiuo metu serga 181 žmogus, visoje šalyje – 4 695.

Savaitinis naujų atvejų šalyje skaičius ir toliau didėja – šįkart 29,1 proc., o Klaipėdoje – net 79,2 proc.

Atvejų skaičius, tenkantis per 14 dienų periodą 100 tūkst. gyventojų, uostamiestyje padidėjo nuo 75,1 iki 88,6 atvejo. Klaipėda pagal šį rodiklį nukrito per dvi pozicijas ir yra 37-oje vietoje tarp visų savivaldybių. Šalyje minėtasis rodiklis padidėjo nuo 122,8 iki 130,7 atvejo. Blogiausia padėtis išlieka Druskininkuose, o geriausiai toliau laikosi Pagėgių savivaldybė.

Trečiadienį į ligonines dėl šio viruso buvo paguldyta 20 žmonių – iš viso dabar gydomi 75 tokie ligoniai – devyniais daugiau nei parą prieš tai. Keturi pacientai gydomi reanimacijos skyriuose. Visi jie yra nesiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso.

Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 išvengta, bendras aukų skaičius siekia 9173, iš kurių 411 – Klaipėdoje.

Trečiadienį iš viso pasiskiepijo 49 žmonės (dešimt – pirmą kartą, 11 skiepijosi antrąkart, 28 – trečią). Dešimt iš besiskiepijusių buvo klaipėdiečiai. Vienas uostamiesčio gyventojai skiepijosi pirmą kartą, devyni– trečią.


  2022-06-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt