P0

Spyglys

Kas kitas, prezidente? Gal „Klasco”?* (5)

Spyglys
2022-07-06


Skaito sau šventinę dieną lovoje bambą išvertęs Spyglys, ką rašo jo bičiulė „Atvira Klaipėda”, ir suprato, kad iš Klaipėdos kilęs mūsų prezidentas tikrai turi vieną ryškų polinkį. Akivaizdu, kad aukštas ir gražus labai mėgsta apdovanoti valstybiniais apdovanojimais tuos, kurie turi reikalų teismuose su nelegaliomis statybomis. 

Juk pernai ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi apdovanojo nepakeičiamą mūsų miestelio bibliotekininkę Bronislavą Lauciuvienę. Tą, kuri savo vadovaujamos bibliotekos kiemukyje viešbutuką susirentė, o teismai vėliau pripažino negaliojančia sklypo pirkimo–pardavimo sutartį, statybos leidimą. Šią apdovanojimų liniją prezidentas pratęsė ir šiemet – trečiadienį lygiai tokį patį kryžių išrašė ilgamečiam Lietuvos studentų krepšinio lygos prezidentui Rimantui Cibauskui. Tam pačiam, kuris daugiau nei dešimtmetį valstybinę žemę uostamiestyje, Dailidžių gatvėje, užtvėrusios nelegalios tvoros nenugriauna ir tyčiojasi iš valstybės aibę teismų procesų inicijuodamas. 

Du apdovanotieji riteriai

Ir visgi Spyglio tokie prezidento pasirinkimai visiškai nestebina. Juk jis pats tik per teismus stiklinį namą po sostinėje esančia unikalia Pūčkorių atodanga Pavilnių regioniniame parke pasistatė. Tad dygliuotasis prognozuoja, kai tik mūsų visų mylimoji Klaipėdos jūrų krovinių kompanija („Klasco”) per teismus galutinai įteisins nuostabiai uostamiesčio kraštovaizdį praturtinusias palapines, ji bus viena pirmųjų pretendenčių į ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžių. 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-07-06

  5 komentarai “Kas kitas, prezidente? Gal „Klasco”?*”

  1. AvatarKai nėra (IP: 78.61.179.125)

   bausmės už daromą žalą valstybei, tai nėra ir atsakomybės: greit ir uostas bus pri(ch)vatizuotas – nespėsim nė mirktelti.

  2. AvatarInfo (IP: 78.56.183.189)

   Minijos 1 -taip pat ordininko nuosavybe, kaip ir ‘ pajuris’ 🙂

  3. AvatarPyktis... (IP: 86.100.53.185)

   Ką ,Cibauską apdovanoja net LR prezidentas? Ar begali būti didesnė GĖDA? Kodėl savivaldybė toleravo daug metų Melnragėje uždarytą,jau griūvantį , prekybinio centro pastatą? Pasirodo – tai Cibausko nuosavybė. Vėl jis pasirodė “geradaris” leidęs ten įrengti ukrainiečių migracijos centrą..(Jau uždarytas..) Kesitoki dalykėliai mūsų miestelyje vyksta.., Ryškiai primena senus sovietų-rusų valdomus laikus.. Pvz. Per KVD gimnazijos šimtmečio jubiliejaus minėjimą buvo apdovanoti : Prižgintas ir Greičiūnas už kažkokius nuopelnus…Gal kas nors juos ir žino?

  4. AvatarGerhard (IP: 46.183.103.17)

   Taip, keistoki pasirinkimai, nes Klaipedoje neranda ne vieno mokslininko apdovanuoti.

   • AvatarAnonimas (IP: 88.119.156.187)

    nejau sulauksi paramos iš mokslininkų? Rinkimai tai ne už kalnų.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt