P0

Svarbu, Verslas

Minijos gatvėje – naujas prekybinis pastatas su biurais (3)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2022-07-12


Ties Minijos ir Lakštučių gatvių sankryža esančiame sklype UAB „Embelija” planuoja statyti trijų aukštų prekybos paskirties pastatą su patalpomis biurams.

Šios bendrovės užsakymu UAB „Danės projektai” jau parengė ir viešina tokio pastato projektinius pasiūlymus (projekto vadovas – Valentinas Lucenko, architektė – Vilija Revaitytė). Juose rašoma, kad beveik 14 arų ploto sklype Minijos g. 62 projektuojamo 1134 kv. m ploto pastato pirmame aukšte būtų įrengtos prekybos patalpos, o antrame ir trečiame – biurai.

„Pirmas aukštas įtrauktas, pabrėžiant antro ir trečio aukšto masyvumą, išryškinant tūrį. Siekiant optiškai padidinti erdvę, numatyti vitrininiai langai, kurių skaidyme dominuoja vertikali kompozicija. Fasadui naudojamos EQUITONE apdailos plokštės, kurių grafika pratęsia vertikalias ir horizontalias langų skaidymo linijas”, – rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Šalia pastato numatoma įrengti 31 automobilių stovėjimo vietą. Taip pat projekto įgyvendintojai planuoja sutvarkyti Lakštučių gatvės atkarpą iki sklypo ribos įrengiant asfalbetonio dangą ir šaligatvį.

Šis projektas – jau ne pirmas „Embelijos” ir „Danės projektų” bendradarbiavimo atvejis nekilnojamojo turto srityje. Abiejų šių bendrovių lygiomis dalimis valdoma UAB „Simonsita“ šiuo metu S. Daukanto gatvėje stato biurų ir butų kompleksą, kurį projektavo „Danės projektai“.

INFORMACIJA

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima iki liepos 27 d. Turgaus g. 37-5, Klaipėdoje, I-V 10-16 val., iš anksto susitarus tel. 862076751, arba internetinėje svetainėje https://www.klaipeda.lt/pp. 

Pasiūlymus galima teikti iki liepos 27 d. raštu UAB „Danės projektai“, adresu Turgaus g. 37-5, Klaipėda; el. p. danesprojektai@gmail.com

Viešas susirinkimas vyks nuotoliniu būdu liepos 27 d., 16 val. 


  2022-07-12

  3 komentarai “Minijos gatvėje – naujas prekybinis pastatas su biurais”

  1. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.208.201)

   Tokioje nepatogioje miesto dalyje kas tuom pastatytom patalpomis naudosis,nebus norinčiu.Nes miesto centre kiek tuščiu patalpu ,kur siūloma biuram,prekybai,nēra norinčiu jomis naudotis.Tai šitas naujas taip pat norinčiu jomis naudotis taip pat neatsiras.Pastatytas stovēs su užrašu parduodama,nomuojama biurams,prekybai,norinčiu tikrai nepritrauks,ne laikas .kad ju dabar atsirastu.

  2. AvatarAudrius (IP: 78.56.155.127)

   Ir vėl dviračių taką 15 m padarys palei pastatą o toliau žolynai

   • AvatarRokas (IP: 86.100.17.176)

    Taip ir trupina tuos takus. Taip išeina, kol visų sklypų iš eilės neužstatys, vientiso dviračių tako nematysime. Absurdiška sistema

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt