Dėl šventinių renginių – eismo pokyčiai

Transportas

VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” informuoja apie eismo pokyčius. Iki sekmadienio 11 val. dėl ties „Švyturio” alaus gamykla vykstančio Aludarių festivalio autobusų Nr. 2, 14A, 28 ir 30 maršrutai nuo uždarytų Bangų ir Kūlių Vartų gatvių bus nukreipti apylankomis (žr. pridėtą schemą).

Šeštadienį nuo 17 valandos „Europiados” eisenos dalyviai rikiuosis J. Janonio gatvėje – eismas ja stabdomas. Eisenai pajudėjus, nuo 18 valandos eismas bus stabdomas atkarpomis Herkaus Manto g., Tiltų g. ašyje iki Galinio Pylimo gatvės. Autobusus per eiseną Keleivio transporto specialistai reguliuos gyvai sankryžose: pirmas 20-25 minučių kreips apylanka neužsukant į Bibliotekos, Atgimimo, Senamiesčio, Turgaus stoteles. Eisenai įpusėjus, į Bibliotekos ir Atgimimo stoteles jau užsuks autobusai, tačiau Senamiesčio ir Turgaus stoteles dar aplenks (žr. pridėtas schemas).

Bus pokyčių ir tarpmiestinėje Palangos kryptyje: padaugėjus keleivių maršrutiniame taksi M31, nuo liepos 15 dienos penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais vakarais pridedami 1-2 papildomi reisai. Kai kurie ilgieji (važiavę iki oro uosto) vakariniai (20-13 val.) reisai sutrumpinti iki Palangos autobusų stoties.

Taip pat dėl lenktynių M31 maršrutas nukreipiamas per Nemirsetą, nes uždarytas eismas dviejų lygių sankryžoje keliuose Klaipėda–Liepoja ir Kretinga-Palanga. Taip bus važiuojama iki nakties iš šeštadienio į sekmadienį 3 val. (žr. pridėtą schemą).

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

Paaiškėjo metinio bilieto laimėtojas

VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ skelbia, kad ketvirtadienį uostamiesčio viešojo transporto sistemoje buvo pažymėtas 100 000 000-asis bilietas nuo naujosios e-bilieto ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Transportas

Dirbtinis intelektas Klaipėdos autobusuose padės gaudyti zuikius*

VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ (KKT) pranešė, kad siekdama modernizuoti keleivių tikrinimo procesą ir užtikrinti teisingesnį bei efektyvesnį bilietų tikrinimo procesą, ...
2024-04-01
Skaityti daugiau

Svarbu, Transportas

Būsimų vežėjų paieškas pristabdė teismas

VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) paskelbtam konkursui, kurio metu, turi būti išsiaiškinta, kas ateinančius 5-7 metus veš keleivius rinkai atiduodamais ...
2024-02-02
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This