P0

Transportas

Dėl šventinių renginių – eismo pokyčiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-16


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” informuoja apie eismo pokyčius. Iki sekmadienio 11 val. dėl ties „Švyturio” alaus gamykla vykstančio Aludarių festivalio autobusų Nr. 2, 14A, 28 ir 30 maršrutai nuo uždarytų Bangų ir Kūlių Vartų gatvių bus nukreipti apylankomis (žr. pridėtą schemą).

Šeštadienį nuo 17 valandos „Europiados” eisenos dalyviai rikiuosis J. Janonio gatvėje – eismas ja stabdomas. Eisenai pajudėjus, nuo 18 valandos eismas bus stabdomas atkarpomis Herkaus Manto g., Tiltų g. ašyje iki Galinio Pylimo gatvės. Autobusus per eiseną Keleivio transporto specialistai reguliuos gyvai sankryžose: pirmas 20-25 minučių kreips apylanka neužsukant į Bibliotekos, Atgimimo, Senamiesčio, Turgaus stoteles. Eisenai įpusėjus, į Bibliotekos ir Atgimimo stoteles jau užsuks autobusai, tačiau Senamiesčio ir Turgaus stoteles dar aplenks (žr. pridėtas schemas).

Bus pokyčių ir tarpmiestinėje Palangos kryptyje: padaugėjus keleivių maršrutiniame taksi M31, nuo liepos 15 dienos penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais vakarais pridedami 1-2 papildomi reisai. Kai kurie ilgieji (važiavę iki oro uosto) vakariniai (20-13 val.) reisai sutrumpinti iki Palangos autobusų stoties.

Taip pat dėl lenktynių M31 maršrutas nukreipiamas per Nemirsetą, nes uždarytas eismas dviejų lygių sankryžoje keliuose Klaipėda–Liepoja ir Kretinga-Palanga. Taip bus važiuojama iki nakties iš šeštadienio į sekmadienį 3 val. (žr. pridėtą schemą).


  2022-07-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt