P0

Regionas

Gargždų gatvėse prasidės rekonstrukcijos darbai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-27


Klaipėdos rajono savivaldybė praneša, kad Lyros, Volungės ir Rasos gatvių gyventojai Gargžduose važinės asfaltuotomis gatvėmis – čia artimiausiu metu planuojama pradėti rekonstravimo darbus.

„Gerėjanti Klaipėdos rajono infrastruktūra džiugina vis daugiau gyventojų. Pokyčius pajus ir gyvenantieji Rasos−Lyros−Volungės gatvių kvartale Gargžduose, nes jau pasirašyta sutartis su  rangovu ir čia visai netrukus užvirs darbai. Ilgai lauktos permainos bus akivaizdžios – visos trys gatvės bus išasfaltuotos, bus įrengiami pėsčiųjų takai, o Rasos gatvėje – ir dviračių takas“, – vardija Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Be to, suformavus naują įvažiavimą iš Kretingos Plento per Rasos gatvę, gyventojai kvartalą pasieks saugiau. Taip pat visose šiose gatvėse bus įrengti paviršinių nuotekų tinklai bei apšvietimas, o klojant asfaltą, į kiekvieną sklypą bus įrengtos nuovažos.  

Darbus vykdys UAB „Inkomsta & Co“. Jų vertė – daugiau nei 2 mln. eurų.


  2022-07-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt