P0

Spyglys

Kur mero baliaus dokumentai?* (1)

Spyglys
2022-08-02


Spyglys, pasiskaitęs apie mero balių per Jūros šventę visų mūsų mylimo ir gerbiamo tarybos nario Arūno Tumos viešbutyje, panoro žvilgtelėti į dokumentus. Į tuos, kuriuose mokesčių mokėtojų pinigėliai surašyti. Ir kuriuos privalu yra viešai skelbti.

Deja, deja, viešųjų pirkimų portale apie tokių linksmybių duomenis nėra net menkiausios užuominos. Spyglys valdiškais žodiniais pasakojimais, neva visos operacijos buvo atlikto teisingai ir teisėtai, tiki. Tiki, bet reikalauja įrodymų.

Spyglys supranta, kad šiuo metu Jūros šventės organizatoriai dar neatsipaipaliojo po darbų jūros, todėl palauks tų dokumentų dar kokią savaitėlę. Tačiau jam neramu, kad ir Klaipėdos miesto savivaldybė jau bene mėnuo neviešina pirkimų sutarčių. Negi atsitiko kas?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-08-02

  Vienas komentaras apie “Kur mero baliaus dokumentai?*”

  1. AvatarDaiva (IP: 213.103.114.50)

   Slepia, vadinasi, kažką maskuoja arba net pinigus švaisto, pasisavina? Būtina tą info sužinoti!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt