P0

Uostas ir jūra

Atnaujins jūros dugno duomenų bazės programinę įrangą

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-08-08


Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) atnaujins jūros dugno duomenų bazės ir jūrinio kartografavimo sistemos programinę įrangą, kartu įsigydama ir jos priežiūros paslaugas.

Šiuo metu LTSA yra įdiegta ir naudojama elektroninė Jūros dugno duomenų bazės ir jūrinio kartografavimo sistema. Ji sudaryta iš ESRI ArcGIS ir QPS Qimera Clean programinių įrangos produktų. 

Artūro Šulco nuotr.

Sistemos (programinės įrangos dalis) funkciniai moduliai: topografinių ir gylių informacijos valdymas, elektroninių jūrlapių kartografavimas ir popierinių jūrlapių kartografavimas.

Programinės įrangos kūrėjai  nuolat išleidžia naujas versijas, kurios apima ne tik klaidų taisymus, bet ir naujų funkcijų kūrimą, esamų funkcijų tobulinimą, pačios sistemos veikimo optimizavimą, pritaikymą prie besikeičiančių kitų sistemų veikimo bei naujų saugumo reikalavimų įgyvendinimą. 

Uosto vidus kompas

Todėl administracija siekia įsigyti programinės įrangos atnaujinimo ir priežiūros paslaugas, kad būtų užtikrintas nepertraukiamas jos darbas. Įrangai atnaujinti ir metus prižiūrėti ji yra numačiusi 103,4 tūkst. eurų be pridėtinės vertės mokesčio.


  2022-08-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt