P0

Spyglys

Kur pietaus ir ką valgys?* (2)

Spyglys
2022-08-09


Iš pranešimų žiniasklaidoje sužinojęs, jog antradienį į Klaipėdą atvyksta žymiausia šalies garbanė Aušrinė, Spyglys prisipažįsta užpavydėjęs mūsų miestelio merui Vytautui.

Mat pagal jo viešai skelbiamą darbotvarkę pastarasis su žaviąja ekonomikos ir inovacijų ministre susitiks ne kokiame nors nuobodžiame pasitarime, o dalyvaus dalykiniuose pietuose.

Kartu Spyglys turi priekaištų savivaldybės piarščikams dėl labai jau skūpai pateiktos informacijos: pastarieji nesiteikė nurodyti, nei kokiame restorane porelė pietaus (nors Spyglys ir turi vieną įtarimą), nei juo labiau, kokios jūrų bjaurybės, sušiai ar kiti gurmaniški patiekalai puikuosis ant juos dorojančiųjų stalo…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-08-09

  2 komentarai “Kur pietaus ir ką valgys?*”

  1. AvatarKlaida (IP: 78.56.19.8)

   Galvoju, turėtų būti piarščikams, ne piraščikams, kaip parašyta.

   • Avatarpiraščikas (IP: 85.232.138.203)

    “Daikto esmė nuo pavadinimo nesikeičia”, kieno tai žodžiai?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt