P0

Uostas ir jūra

Smiltynėje ruošiamasi rekonstruoti Kopgalio krantines

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-08-10


Valstybės sienos apsaugos tarnyba perka Kopgalio krantinių rekonstravimo ir statybos projektavimo paslaugas. Prie šių tarnybos eksploatuojamų krantinių švartuojami ir laikomi tarnybiniai laivai ir kateriai. 

Naujai statoma krantinė patenka į Klaipėdos valstybinio jūrų uosto teritoriją. Norima, kad būsimasis rangovas per 7 mėnesius parengtų Kopgalio krantinių Smiltynės g. 2A ir 2B, Klaipėdoje, griovimo ir naujos statybos techninį projektą.

Dabartinio pirso, kurį numatoma demontuoti, ilgis yra 96 metrai, plotis – 3 metrai. Naujai statomas pirso ilgis nurodomas taip: 109+50 m. Plotis –  7-8 m.

Dokumentuose pateikiami skaičiuojamieji laivų „Gintaras Žagunis“, „Aleksandras Barauskas“ ir keturių katerių „Boomeranger“ duomenys. Projektuotojai turės pateikti du galimus naujų krantinių variantus. Abiejuose numatytas esamo L formos monolitinio gelžbetoninio pirso, įrengto ant gelžbetoninių kesonų, demontavimas bei akvatorijos valymas. Alternatyvose bus nagrinėjamos pirso pagrindo įrengimo galimos technologijos, jų pranašumai ir silpnosios pusės.


  2022-08-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt