P0

Politikų tribūna

Dėl darbo grupės Dėl ukrainiečių mokymo Klaipėdoje posėdžio sušaukimo

Nina Puteikienė, Klaipėdos miesto tarybos narė
2022-08-18


Šių metų birželio 2 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto komiteto posėdyje buvo priimtas sprendimas kreiptis į Merą sudaryti politinę darbo grupę dėl švietimo ir ugdymo proceso organizavimo ukrainiečių vaikams Klaipėdoje. Tam pritarė posėdyje dalyvavę Klaipėdos miesto Ukrainos bendruomenių atstovai, išsakę lūkestį dėl ukrainiečių vaikų mokymo ne rusų, o lietuvių kalba. 

Kultūros, švietimo ir sporto komitetas delegavo į darbo grupę mane ir Rimantą Didžioką. 

Liepą sulaukiau Mero ir tarybos sekretoriaus Modesto Vitkaus skambučio dėl grupės sudėties, kurią pokalbio metu aptarėme.

Klaipėdoje jau mėnesį patalpų Ukrainiečių mokyklai ieško Tarptautinės Ukrainos mokyklos vadovė Olena Vnukovska, siekianti jau nuo rugsėjo Klaipėdoje atidaryti mokyklą ukrainiečių vaikams. Iš Klaipėdos miesto savivaldybės šiuo klausimu ji nesulaukė jokios pagalbos.

Prašau Mero skubos tvarka sušaukti darbo grupės Dėl švietimo ir ugdymo proceso organizavimo ukrainiečių vaikams Klaipėdoje posėdį.


  2022-08-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt