P0

Spyglys

Tradicinių šeimų bus tikrai mažiau*

Spyglys
2022-08-19


Spyglys įsitikino, kad mūsų miestelio valdžios sumanyta ir įvykdyta reforma, kurios metu prie Klaipėdos autobusų parko buvo prijungta kita savivaldybės įmonė „Gatvių apšvietimas”, tikrai yra nevykęs reikalas.

Žinia, kritikai nuolat aiškino, kad dėl to nebus jokios ekonominės naudos, bet kadangi Spyglys – ne ekonomistas, tai tik klausėsi ir svarstė, kad gal ir tiesą žmonės šneka. O ką jis dabar tikrai žino, tai faktą, kad po šios reformos šeimyninės darnos ant Lietuvos tikrai bus mažai, nes „Gatvių apšvietimas” buvo tikras tradicinės šeimos globojimo ir kūrimo židinys.

Juk būtent čia buvo globojama, darniai dirbo ir sparčiai karjeros laiptais nuo auklės iki Tiekimo ir bendrųjų reikalų departamento direktorės ir nuo paprasto specialisto iki Eismo reguliavimo skyriaus viršininko pakilo viena jauna šeima. Būtent čia užsimezgė viešųjų pirkimų specialistės ir buvusio Seimo nario, įvairių „Gatvių apšvietimui” reikalingų  paslaugų (taip pat ir sienų griovimo savo pačio jėgomis) teikėjo romanas, 2020-ųjų rugpjūtį virtęs laiminga santuoka. Tokiu pat laimingu finalu būtent šiandien, gražų penktadienį, Kretingos santuokų rūmuose bus vainikuoti ir buvusio vadovo šilti jausmai finansų tvarkytojai.

Liaudies išmintis juk byloja, kad pirmas kartas – atsitiktinumas, antras – sutapimas, o trečias – jau sistema. Tad Spyglys nuoširdžiai sveikina tikriausiai jau paskutinius puikios „Gatvių apšvietimo” atmosferos išpuoselėtus jaunuosius ir kartu prognozuoja, kad degs, oi degs pragare minėtosios reformos, sunaikinusios tokį tradicinės šeimos židinį, sumanytojai.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-08-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt