P0

Regionas

Girtas vairuotojas taranavo stulpą ir namo tvorą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-21


Policija pranešė, kad šeštadienį, apie 17.46 val., Kretingos rajone, Padvarių kaime, 46-erių automobilio „Audi A6” vairuotojas jo nesuvaldė ir atsitrenkė į gatvės apšvietimo stulpą bei gyvenamojo namo tvorą. Vairuotojui nustatytas 1,59 prom. neblaivumas.

Šeštadienį Klaipėdos apskrityje pareigūnams įkliuvo dar trys neblaivūs vairuotojai, laimei, nesukėlę eismo įvykių.

Pirmasis iš jų buvo pričiuptas ryte, apie 6.37 val., Palangoje, Vytauto gatvėje. BMW vairavusiam 21-erių jaunuoliui buvo nustatytas 1,69 prom. neblaivumas.

Po trijų valandų buvo gautas pranešimas, kad Palangoje, Taikos gatvėje esančio prekybos centro aikštelėje, automobilį „Mercedes Benz“ vairuojantis vyras gali būti neblaivus. Atvykę pareigūnai 1971 m. gimusiam vyrui nustatė 2,5 prom. neblaivumą.

Dar vienas toks „herojus” su pareigūnais susidūrė apie 20.28 val. Klaipėdos rajone, Kiškėnų kaime. „Mercedes Benz“ vairuotojui, gimusiam 1989 metais, buvo nustatytas 1,83 prom. neblaivumas.


  2022-08-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt