P0

Transportas

Dar vienos automobilių aikštelės laisvos vietos bus matyti ir internete (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-23


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) pranešė, kad nuo ketvirtadienio, rugpjūčio 24-osios, 20 val., iki ketvirtadienio bus uždaryta automobilių stovėjimo aikštelė ties „Memelio miestu” (Naujojo sodo ir Naujosios Uosto g. sankryža).

Martyno Vainoriaus nuotr.

Tuo metu joje bus montuojami realaus laiko stovėjimo davikliai. Juos įrengtus duomenys apie laisvas vietas bus transliuojami į gatvėje esančią švieslentę, kad vairuotojai dar kelyje matytų aikštelės užimtumą ir galėtų priimti sprendimą kur parkuotis.

Taip pat šie duomenys buvo prieinami tikro laiko režimu ir KKT svetainėje. Iki šiol čia buvo teikiama informacija apie duomenis iš aikštelių Šiauriniame rage, Smiltynėje, piliavietėje, Aukštojoje bei Žvejų gatvėse, taip pat čia galima rasti realaus laiko duomenis ir iš Nidos. 


  2022-08-23

  Vienas komentaras apie “Dar vienos automobilių aikštelės laisvos vietos bus matyti ir internete”

  1. AvatarPensnė (IP: 85.232.138.203)

   Ne daviklius kokius tai montuokite, o kainas mažinkite. O tai sustojus kavos atsigerti, už parkavimą sumoki brangiau negu už kavos puodelį. Velniop tokią kavą!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt