P0

Miestas

Trečiadienio vakarą rotušė nušvis Ukrainos vėliavos spalvomis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-24


Minint Ukrainos nepriklausomybės 31 metų sukaktį Klaipėdos miesto rotušė trečiadienį nušvis Ukrainos vėliavos spalvomis ir švies visą naktį. Tai solidarumo ženklas su savo nepriklausomybę atkakliai ir pasiaukojančiai ginančiais Ukrainos žmonėmis, taip pat su tais, kurie dėl karo turėjo palikti savo namus.

„Šiuo metu, kai Ukrainą alina ir kamuoja karas, turime dar kartą patvirtinti, kad Ukraina yra gyva ir stipri ir bus gyva bei stipri amžinai. Visiems Ukrainos žmonėms linkiu stiprybės ir taikaus dangaus virš jūsų šalies“, – nepriklausomybės sukakties proga ukrainiečiams linki Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.


  2022-08-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt