P0

Švietimas

Rugsėjo 1-ąją vietoje gėlių kviečia atnešti maisto produktų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-08-31


Šiemet Klaipėdos licėjus naujus mokslo metus nusprendė pradėti prasminga ir praktiška paramos akcija. Rugsėjo 1-ąją licėjaus bendruomenės nariai kviečiami vietoje tradicinių kardelių ar kitų pedagogams skirtų gėlių į Mokslo ir žinių dienos šventę atnešti įvairių maisto produktų, kurie šventės metu bus paaukoti „Maisto bankui“.

Klaipėdos licėjaus nuotr.

Idėja mokslo metus pradėti nuo paramos akcijos kilo Klaipėdos licėjaus geografijos mokytojai Aistei Andriulei.

„Mokytojai kasmet rugsėjo 1-ąją gauna glėbius gėlių, kurios džiugina, tačiau gyvuoja itin trumpą laiką. Be to, šiandien gėlės žiedas jau kainuoja ne vieną ir ne du eurus. Galvojau, kaip mano mokiniai ir jų tėveliai šiemet galėtų prasmingiau panaudoti gėlėms skirtus finansus. Džiugu, kad pasidalinus šia mintimi su licėjaus vadovybe idėja išsiplėtė ir tapo ne tik kelių klasių, bet ir visos mokyklos iniciatyva“, – pranešime pažymi pedagogė.

Švietimo vidus

Aukos „Maisto bankui“ rugsėjo 1-ąją dieną bus renkamos dviejose Klaipėdos licėjaus mokyklose, kurios įsikūrusios Kretingos g. 44 ir Mokyklos g. 3.

Mokslo metų pradžios dieną šalia licėjaus ugdymo įstaigų stovės „Maisto banko“ transportas, šalia kurio dirbs organizacijos savanoriai. Būtent ten ir bus galima palikti atneštus maisto produktus.

Pasak Klaipėdos licėjaus atstovų, norintiems prisidėti prie akcijos, geriausia „Maisto bankui“ aukoti ilgo galiojimo maisto gaminius ar produktus: užpilamas ilgo galiojimo košes ar sriubas, įvairius mėsos ar daržovių konservus, ilgo galiojimo pieną – tai yra labiausiai šiuo metu reikalinga parama.

Visa šventės metu surinkta parama, akcijos organizatorių teigimu, bus skirta padėti jautriausių socialinių grupių Lietuvos gyventojams.

Rugsėjo 1-osios akcija „Iškeisk gėlės žiedą į pagalbą skurstantiems“ nėra vienintelė džiugi naujiena, kuria Klaipėdos licėjaus bendruomenė pradeda naujus mokslo metus. Antrus metus su tarptautinės mokyklos statusu startuojanti ugdymo įstaiga šiemet gali pasidžiaugti ir rekordiniu abiturientų skaičiumi.


  2022-08-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt