P0

Transportas

Gali pasikeisti „zuikių” kontrolieriai

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-09-03


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” paskelbė keleivių ir ekipažų kontrolės paslaugų mieste ir priemiesčiuose pirkimą. Šiai paslaugai savivaldybės įstaiga planuoja per trejus metus maksimaliai išleisti iki 650 tūkstančių eurų.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Įstaigos vadovas Andrius Samuilovas sako, kad jokių esminių pasikeitimų viešojo transporto keleivių kontrolėje nebus. Kontroliuoti, kad mieste tarp keleivių nesivažinėtų ir „zuikiai”, būsimasis rangovas turės nuolat, o priemiestyje – pagal atskirą pareikalavimą.

Visi keleivių patikrinimus vykdantys kontrolieriai privalo turėti asmenines vaizdo kameras, pritvirtintas matomoje vietoje, krūtinės srityje. Šios kameros įjungiamos tik keleivių tikrinimo metu, o baigus patikrinimą, darbuotojai privalo kameras išjungti. Kamera turi įrašinėti ir garsą, kaupiamas 3 dienų archyvas. Vaizdas stebimas ir transporto priemonės salono dalyje, kurioje pildomi procesiniai dokumentai ir yra teisės pažeidėjams skirtos vietos.

Numatoma, kad per mėnesį kontrolieriai viešajame transporte atliks per 5 tūkstančius patikrinimų. Tuos atvejus, kai asmenybei nustatyti tenka asmenį vežti į policijos komisariatą, užsakovas kontrolieriams užskaitys kaip 5 patikrinimus miesto maršrutuose.

Šiuo metu tokią paslaugą teikia UAB „Ekskomisarų biuras”, kurios dvejų metų trukmės ir 397 906 Eur vertės kontraktas baigiasi spalį.


  2022-09-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt